Одеський шабліст, заслужений майстер спорту України Андрій ЯГОДКА поступився у фіналі європейського відбору на Олімпійські ігри-2020, який триває у Мадриді (фото: facebook.com/fie.org).

ПОЄДИНОК ЗА ОЛІМПІАДУ

У вирішальному поєдинку за путівку в Токіо Андрій поступився призеру чемпіонату Європи і світу Юліану Теодосіу із Румунії – 11:15. Одесит програвав упродовж бою 4:7, але потім завдав чотири удари поспіль – 8:7. Втім, після технічної перерви перевагою заволодів румун, який здійснив ривок 4:0. Андрій став діяти більш активно в атаці, і це принесло локальний успіх – 11:12. Три наступні атаки з суперником, і саме він відправиться в Токіо.

Yagodka final 02

Yagodka final 03

Yagodka final 04

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВІДБІР

Боротьбу за путівку на Олімпійські ігри одеський фехтувальник Андрій ЯГОДКА завдяки більш високому рейтингу, як і британець Уільям Дірі і майбутній переможець Теодосіу, розпочав з 1/4 фіналу. В чвертьфіналі Андрій в досить нервовому поєдинку переміг іспанця Іньякі Браво – 15:14. Андрій лідирував 13:11, потім поступався 13:14, але останній удар залишився за ним. Суперником одесита у півфіналі став британець Уільям Дірі, який мав найвищий рейтинг серед учасників цих змагань (52-й в світі). Одеський шабліст швидко знайшов ключик до суперника і, завдавши першого удару, просто розгромив його. При рахунку 7:4 він зробив сім поспіль ударів - 14:4. У підсумку – 15:9.

ТОКІО-2020 БЕЗ ОДЕСЬКИХ ФЕХТУВАЛЬНИКІВ

Таким чином, Олімпійські ігри-2020 відбудуться без представників одеського фехтування. Нагадаємо, що жіноча збірна України, у складі якої виступали дві шаблістки Одеської області – Олена КРАВАЦЬКА і Аліна КОМАЩУК, також зупинилися в кроці від олімпійської путівки.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Олімпійська ліцензія Андрія ЯГОДКИ могла стати п’ятою для спортсменів Одеської області. На сьогодні право виступити на Олімпійських іграх-2020 завоювали: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика), Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате) і Анастасія ТОДОРОВА (веслування).

Наступний шанс завоювати олімпійську ліцензію для Одеської області буде у борців - Владлена КОЗЛЮКА і Василя МИХАЙЛОВА, на світовому відборі, який відбудеться 6-9 травня в Софії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live