Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ поділився своїми очікуваннями від ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор - своїх перших змагань світового рівня. На Іграх вихованець СДЮСШОР «Динамо» стартує на трьох дистанціях батерфляєм - перший старт вже сьогодні.

- Вважаю, що до Ігор ми підготувалися добре, - розпочав бесіду спортсмен. – Заключний етап підготовки пройшов в Дніпрі, де ми працювали в режимі дворазових тренувань. До цього були збори в Італії та Вірменії. Під час тренувань працювали над технікою, над швидкістю, також на довжину плавали.

- Які змагання нинішнього року ви можете відзначити в плані показаних результатів?

- Відзначу два старти – чемпіонат України в Харкові та юніорський чемпіонат Європи. На чемпіонаті України показав кращий результат сезону на 100-метрівці, встановивши свій особистий рекорд, який став і юнацьким рекордом України – 53,58 (цей час став кращим серед юніорів та третім в загальному заліку. – прес-служба), а також переміг на дистанції 200 метрів (2.02,15 - цей результат став кращим серед юніорів та другим в загальному заліку. – прес-служба). На чемпіонаті Європи встановив юнацький рекорд України на дистанції 200 метрів - 2.01,61.  

Хочу відзначити, що у порівнянні з минулим роком суттєво покращив свої результати. І продовжую прогресувати.

- Судячи з вашої нинішньої готовності, чи готові ви показувати такі ж результати на Юнацькій Олімпіаді?

- Вважаю, що моя готовність дозволяє навіть покращувати ці часові показники.

- Ви казали, що в цьому році досягли суттєвого прогресу? Завдяки чому це відбулося?

- Завдяки великому обсягу тренувальної роботи. Я став багато їздити на підготовчі збори як спортсмен юніорської збірної України, і це принесло плоди. Я працював в групі Костянтина Карташова разом Денисом Кесілем, який також їде на Юнацьку Олімпіаду.

- На які результати розраховуєте на Юнацьких іграх?

- Головне – покращити свої часові показники та потрапляти у фінали на всіх дистанціях. Хоча розумію, що конкуренція буде дуже високою. Втім, це один з факторів прогресу.

Прес-служба відділення НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live