Проект Національного олімпійського комітету України «Do Like Olympians» пройшов у неділю в Одеській Академії зв’язку імені Попова за участю юних майстрів настільного тенісу.

З учасниками чемпіонату Одеси серед юнаків майстер-клас провела чемпіонка України, гравець національної збірної Наталія АЛЕКСЕЄНКО.

DLO 03 09 site 04

За півгодини безпосередньо до старту змагань під ії наглядом залишилися наймолодші тенісисти – представники вікової групи «2007-й рік народження та молодше». Розпочалося, як водиться, з розминки, під час якою майстриня маленької ракетки та гравці-початківці здійснили невеличку пробіжку та розім’яли м’язи ніг. Далі – під традиційні ритми – олімпійська зарядка, під час якої учасники отримали ще і неабиякий емоційний заряд.

DLO 03 09 site 01

DLO 03 09 site 03

DLO 03 09 site 05

DLO 03 09 site 02

Після цього чемпіонка України провела зі спортсменами майстер-клас - вже за тенісним столом.  Юні спортсмени були у захваті

Наталія АЛЕКСЕЄНКО, чемпіонка України з настільного тенісу:

- З радістю відгукнулася на пропозицію відділення НОК України в Одеській області взяти участь в проекті. Цікаво себе спробувати в чомусь новому. Враження тільки позитивні. Дякую, що дали можливість попрацювати з дітками.

- Наскільки важлива така спільна робота – новачків та майстрів?

- Дуже важлива. Діти повинні бачити до чого треба прагнути – не по телевізору, а наживо.

По закінченню заходу Наталія АЛЕКСЕЄНКО  дала кілька порад починаючим спортсменам, а потім юні тенісисти отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

DLO 03 09 site 09

DLO 03 09 site 07

DLO 03 09 site 08

 Прес-служба відділення НОК України в Одеській області 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live