Срібна призерка Олімпійських ігор-2016 фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА, яка була присутня на олімпійському дні разом із своїм півторарічним сином, поділилася своїми враженнями про це яскраве спортивне свято (на фото: справа - голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, зліва - заслужений працівник фізкультури та спорту України Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ):

- Враження дуже позитивні, дуже гарні емоції. Дуже рада, що в Одесі вже багато років проводиться таке спортивне свято як олімпійський день, що в цьому святі беруть участь так багато дітей, які з таким настроєм виступають, незважаючи навіть на таке палюче сонце. Дуже рада бувати на таких заходах.

- Ваш син вперше на такому святі. Чи буде він спортом займатися?

- Так, він вперше на такому святі. Спортом Ваня буде займатися – це однозначно, тільки яким – поки не вирішили. Те, що він буде спортсменом – і так зрозуміло (посміхається)

- Щоб ви хотіли побажати юним спортсменам в олімпійський день?

- Юним спортсменам хочу побажати, щоб вони займалися своєю справою із задоволенням, а також терпіння та сил на шляху до своєї цілі.

Олімпійський день-2019. Олена КРАВАЦЬКА. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live