Тенісисти-початківці взяли участь в проєкті НОК України #OlympicLab, який відбувся в «Elite tennis club» міста Чорноморська.

УЧАСНИКИ

В напрямку «Розвиток/добробут – пізнай себе» проєкту НОК України #OlympicLab взяли участь тенісисти Чорноморську від 4-х до 8-ми років, які тільки роблять перші кроки в освоєнні однієї з найпопулярніших у світі ігор. Майстер-клас для спортсменів провели тренери «Elite tennis club» Олена ПУМЕ і Олена БОЦAНЮК.

Ol Lab tennis site 15

#OLYMPICLAB

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад ЄФІМОВ трохи розповів маленьким тенісистам про історію олімпійського руху, про досягнення українських тенісистів, а саме уродженки Одеси Еліни СВІТОЛІНОЇ, яка в минулому році стала бронзовою призеркою Ігор-2020. Було відзначено, що на початку 2000-х маленька Еліна проводила тут один з перших своїх турнірів в житті.

Далі наставники провели майстер-клас, в який були включені і елементи навчання: удари зліва і справа з різноманітними варіаціями, а також естафети та конкурси, в одному з яких взяли участь навіть батьки маленьких тенісистів. За перемоги в цих челенджах учасники отримували цукерки.

А за підсумками заходу всі його учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Ol Lab tennis site 15

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live