Заслужені майстри спорту України з фехтування Андрій ЯГОДКА і Олена КРАВАЦЬКА провели для юних спортсменів напрямок проєкту НОК України #OlympicLab «Чат з чемпіонами і навички лідерства».

УЧАСНИКИ

Головні герої заходу вже довгий час входять в число топ-фехтувальників України і мають в своєму послужному списку чимало нагород великих міжнародних змагань, серед яких ми виділимо найбільші. Олена КРАВАЦЬКА – срібна призерка Олімпійських ігор 2016 року, переможниця Європейських ігор, володарка медалей чемпіонату світу та Європи, Андрій ЯГОДКА – переможець Європейських ігор, володар трьох медалей чемпіонату Європи, не говорячи вже про медалі Кубку світу.

Спортсмени приєдналися до проєкту після інтенсивного тренування, яке проводилося тут же, в єдиній спортивній школі Одеської області, яка розвиває цей олімпійський вид спорту. З корабля, як говориться, на бал.

Уважні слухачі – юні вихованці відділення фехтування КДЮСШ №13 від 7-ми до 14-ти. Їм дуже пощастило, що наші топ-спортсмени знаходяться зараз в рідній Одесі – зазвичай вони на зборах, чи на змаганнях.

feht ol site 02

feht ol site 14

feht ol site 09

#OLYMPICLAB

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад ЄФІМОВ розповів маленьким шаблістам про головних героїв заходу. 

Далі слово взяли вже спортсмени, які розповіли дітлахам про свою кар’єру, свої найбільші перемоги, а також про перешкоди, які траплялися на цьому шляху. Далі посипалися різноманітні питання від юних шаблістів, на які були отримані розгорнуті відповіді, зокрема Андрій та Олена акцентували уваги на важливість постійної роботи над собою, а також ретельної розминки перед змаганнями, щоб уникнути травм.

Слід додати, що обидва спортсмени, незважаючи, на велику кількість завойованих нагород, продовжують свою кар’єру і націлені на наступні Олімпійські ігри, які відбудуться в Парижі в 2024-му році.

Після теоретичної частини – практична, в рамках якої титуловані спортсмени акцентували увагу юних мушкетерів на деяких важливих моментів підготовки.

За підсумками заходу всі його учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

feht ol site 12

feht ol site 05feht ol site 06feht ol site 07

feht ol site 04

feht ol site 10

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live