Проект #OlympicLab провело днями відділення НОК України в Одеській області для юних футболістів ФК «Бастіон» міста Чорноморська.

В рамках проекту #OlympicLab НОК України відбувся напрямок «Чат з олімпійцем» - до спортсменів завітав олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ. Делегація одеського осередку відвідала одне із звичайних тренувань команди ФК «Бастіон», який очолює давнішній меценат спорту Сергій ЧЕРВАЧОВ, на базі клубу. Хлопчаки гарували на галявині і перервали свої заняття лише для того, щоб поспілкуватися зі знаменитим спортсменом та отримати кілька корисних настанов.

Bastion NOC 01

Bastion NOC 02

Bastion NOC 03

Bastion NOC 05

Bastion NOC 06

Головна настанова олімпійського чемпіона: «Бути вірними спорту, віддавати йому всі свої сили, і тільки тоді буде результат». «Сподіваюсь, що хтось з вас в майбутньому гратиме в національній збірній», - резюмував зустріч з дітлахами Микола МІЛЬЧЕВ.

Микола Миколайович відзначив, що часто-густо проїжджає повз стадіону по дорозі на тренування – він грає в теніс в місцевому «Elite tennis club», що направлено на підвищення фізичної готовності, і постійно бачить тренування юних футболістів. Від того і виникла ідея завітати до дітей і порадувати їх новеньким спортінвентарем. Що треба футболістам? Звісно, м’ячі. М’ячів замало не буває.

Bastion NOC 07

Bastion NOC 14

Близько 50-ти м’ячів отримали юні футболісти як раз по м’ячу на кожного, а ще олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Отримав почесну нагороду за багаторічну підтримку спорту в Чорноморську і президент ФК «Бастіон» Сергій ЧЕРВАЧОВ – Микола МІЛЬЧЕВ вручив йому диплом «За внесок в розвиток фізичної культури та спорту в Одеській області».

Bastion NOC 10

Bastion NOC 12

Bastion NOC 13

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live