Спортсмен із Кам’янки Ізмаїльського району Одеської області Віктор ТАШОГЛО став бронзовим призером чемпіонаті світу серед кадетів з вільної боротьби. Змагання відбуваються в Софії (на фото: 31 липня. Софія. Віктор ТАШОГЛО та його тренер Іван ПЕТКОВ)

ЩЕ ОДИН ВЕЛИКИЙ УСПІХ ДЛЯ КАМ’ЯНКИ

У поєдинку за бронзову медаль у категорії «до 60 кг» 17-річний вихованець ДЮСШ Кам’янки Віктор ТАШОГЛО (тренери – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЕТКОВ) переміг грузинського борця Давіті Абдаладзе з рахунком 5:2. Переможний кидок наш борець здійснив наприкінці першого періоду – судді його оцінили в 4 бали. Після першого періоду 5:0. Суперник спробував відігратися, але набрав лише два очки у другій двохвилинці.

Світова «бронза» відправляється в Одеську область. Це вже друга нагорода високого міжнародного рівня для борців ДЮСШ Кам’янки за останні вісім днів. Нагадаємо, що 23 липня Іван ТЕРЗІ (тренери – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЕТКОВ) став бронзовим призером XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

В кваліфайраунді Віктор ТАШОГЛО розгромив Адріана Асафті із Молдови з рахунком 12:1, але в наступному колі – в 1/8 фіналу – він поступився майбутньому чемпіону Аріпу Абдулаєву із Росії (0:10). Суперник, як ви розумієте, вийшов у фінал, тож наш борець отримав право змагатися у втішному раунді, чим успішно і скористався. В першому колі він здолав турка Ерена Дурана (5:0), а потім – Аюба Мусаєва, який представляв Бельгію – 7:5. Далі ви знаєте – переможний поєдинок за «бронзу»

Чемпіонат світу серед кадетів з боротьби. Софія

Віктор ТАШОГЛО. До 60 кг

Вівторок. 30 липня

Кваліфікаційний раунд. Адріан Асафті (Молдова) – 12:1.

1/8 фіналу. Аріп Абдулаєв (Росія) - 0:10.

Середа. 31 липня

Втішні сутички.

Ерена Дуран (Туреччина) - 5:0, Аюба Мусаєв (Бельгія) – 7:5

За 3-е місце. Давіті Абдаладзе (Грузія) – 5:2.

Чемпіонат світу серед кадетів. Вільна боротьба. До 60 кг. За 3-е місце. Віктор ТАШОГЛО – Давіті Абдаладзе (Грузія)

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live