Одеська спортсменка Тетяна ДАВИСКІБА стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед юніорів із синхронного плавання, який проходив в Харкові з 5 по 7 березня.

В технічній програмі вона набрала 72,3050 бали. В довільній програмі Тетяна ДАВІИСКІБА (тренер – Ольга НІКОЛАЙЧУК) посіла 5-е місце. В цьому ж виді Маргарита САВЧЕНКО стала сьомою.

Дует Євгенія СТРЕЛЬЦОВА/ Марія БОГДАНОВА посіли 4-е місце у технічній програмі - 67,115 бали з відставанням в 1,4 бали від дуету з Миколаївської області, який був 3-м. В довільній програмі СТРЕЛЬЦОВА/ БОГДАНОВА показали 5-й результат, а ще один одеський дует САВЧЕНКО/ САРУХАНЯН – 7-й.

В змаганнях груп – одеські команди посіли 5-е місце – і в комбінованій, і в довільній програмах. Друга команда Одеської області в комбінованій програмі була 7-ю.

Відзначимо, що одеські спортсменки представлять вікову групу "2005 рік народження та молодше", а змагання проходили у віковій групі «2001р.н. та молодше».

group 02

group 03

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live