Сім спортсменів Одеської обласної федерації карате візьмуть участь в турнірі серії К1 «Прем’єр-ліга», який відбудеться в Лісабоні 30 квітня – 2 травня.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. В ЛІСАБОНІ

За нагороди турніру боротимуться ті ж спортсмени, що й на Прем’єр-лізі в Стамбулі 12-14 березня: володарка олімпійської ліцензії, перший номер світового рейтингу Анжеліка ТЕРЛЮГА (категорія «до 55 кг», тренер – Денис МОРОЗОВ), кандидатка на участь в Олімпійських іграх-2020 Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська («до 61 кг», тренер – Олександр ТОНКОШКУР), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА («до 50 кг», тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ), Анастасія СТЕПАШКО («+68 кг», тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), Євген ДИШЛОВЕНКО («до 67 кг» тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), Ігор ЛАГУНОВ («+84 кг», тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ), а також в ката –16-річний Ярослав ФЕДОРОВ (тренер – Олександр ТОНКОШКУР), який в Туреччині дебютував на змагання такого рівня.

Terliuga 14 03

14 березня. Стамбул. В атаці - володарка олімпійської ліцензії Анжеліка ТЕРЛЮГА

Serogina Stambul

14 березня. Стамбул. В поєдинку за 3-е місце - кандидатка на участь в Олімпійських іграх Аніта СЕРЬОГІНА (праворуч).

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА В СТАМБУЛІ

Нагадаємо, в Стамбулі Анжеліка ТЕРЛЮГА стала бронзовою призеркою, здолавши опір болгарки Івет Горанової, якій до цього двічі програвала на великих міжнародних турнірах – на чемпіонаті світу-2018 та у фіналі Європейських ігор-2019.

Поєдинок Аніти СЕРЬОГІНОЇ за 3-е місце з дворазовою чемпіонкою Європи Кобан Мерве із Туреччини, як і у Анжеліки, завершився з рахунком 0:0, але тут судді віддали перевагу суперниці. У підсумку – 5-е місце.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

За виступом спортсменів Одеської області ви зможете стежити в прямому ефірі на Інтернет-каналі WKF. В п’ятницю на татамі вийдуть Юлія ПАЛАШЕВСЬКА, Анжеліка ТЕРЛЮГА і Євген ДИШЛОВЕНКО, в суботу за вихід в фінал боротимуться Аніта СЕРЬОГІНА, Анастасія СТЕПАШКО, Ігор ЛАГУНОВ і Ярослав ФЕДОРОВ. Поєдинки за медалі – у неділю.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

11-13 червня в Парижі відбудеться європейська кваліфікація на Олімпійські ігри, в якій візьме переможниця Європейських ігор-2019 Аніта СЕРЬОГІНА. Останньому відбору на Ігри передуватиме чемпіонат Європи (19-23 травня, Порек), в якому візьмуть участь провідні каратисти Одеської області.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live