Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА стала бронзовим призером етапу Кубку світу, який проходив в хорватському місті Осієк. Вона завоювала нагороду у змаганнях в стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (дистанція 50 м).

БРОНЗА КУБКУ СВІТУ

24-річна Анна ІЛЬІНА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) разом з Лесею Леськів (Вінницька) та Вікторію Сухоруковою (Донецька) піднялася на п’єдестал в командному турнірі, здобувши в бронзовому матчі перемогу над збірною Угорщини – 46:44.

В першому раунді кваліфікації (по 45 пострілів) українки посіли 6-е місце, набравши 1307 очок (у одеситки – 432 очки, з яких 143 у стрільбі з коліна, лежачи – 146, стоячи – 143), у другому (по 30 пострілів) – посіли 4-е місце – 869 очок (291, 98+97+96).

Ilina Osiek 02

Ilina Osiek 03

Осієк. Збірна України з бронзовими медалями Кубку світу (зліва направо): спортсмени – Вікторія Сухорукова, Леся Леськів, Анна ІЛЬІНА, тренери – Альона ФЕДОРОВА, Ірина СУХОРУКОВА

ДРУГА СВІТОВА МЕДАЛЬ-2021

Це друга медаль Анни ІЛЬІНОЇ на етапах Кубку світу в нинішньому році. У березні вона завоювала срібло на етапі Кубку світу в Нью-Делі у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень в змішаній категорії (разом з Сергієм Кулішем із Черкас).

ТРИ МЕДАЛІ ДЛЯ ОДЕЩИНИ

Таким чином, на етапі Кубку світу в Осієку у спортсменів Одеської області три медалі. Як ми повідомляли, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ і його вихованка Ірина МАЛОВІЧКО стали срібними призерами у змішаній категорії в стендовій стрільбі

ПІДСУМКИ

Всього збірна України на етапі Кубку світу в Осієку завоювала 5 медалей (1 золоту, 2 срібні і 2 бронзові), ставши 9-ю в медальному заліку.

ОСТАННІЙ СТАРТ

Це був останній етап Кубку світу зі стрільби перед Олімпійськими іграми в Токіо-2020. Нагадаємо, в стрільбі Одеську область в Токіо представлятиме Ірина МАЛОВІЧКО. А Микола МІЛЬЧЕВ відправиться на Ігри в якості головного тренера збірної України, а також особистого тренера. Для нього це буде пята Олімпіада, на чотирьох з яких він був в якості спортсмена – в Сіднеї-2000 став олімпійським чемпіоном, в Ріо-2016 – посів 4-е місце.