Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА вийшла у фінал турніру серії А з карате, який проходить у Шанхаї. Фінальний поєдинок відбудеться у неділю.

ШЛЯХ У ФІНАЛ

На шляху у фінал Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) розгромила Райну Гупту (Індія) – 8:0, Валентину Золотарьову із Канади – 6:0, Тіппаван Хамсі (Таїланд) – 6:0, з мінімальною перевагою перемогла японку Шіорі Накамуру (1:0), а у півфіналі взяла реванш у бронзової призерки чемпіонату світу-2018 болгарки Іветти Горанової за поразку світовому форумі – 3:0.

Суперницею Анжеліки у фіналі стане Фуміка Ішаі із Японії.

І ЩЕ ЗА ОДЕСУ

Ще два представники Одеси, які виступали в перший день, Євген ДИШЛОВЕНКО (куміте, до 67 кг) та Віталій КУЛИК (ката) поступилися в першому раунді: Євген –американцю Брайану Хілліарду (0:1), Віталій – японцю Ічіро Канаці.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий день за вихід у фінал в куміте боротимуться представниці Чорноморська, вихованки Олександра ТОНКОШКУРА - Аніта СЕРЬОГІНА (категорія «до 61 кг») та Анастасія ОСАДЧУК («до 68 кг»), а також Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «+68 кг».

СЕРІЯ А. ДОСВІД-2018

Турнір в Шанхаї – заключний із турнірів серії А в 2018-му році. Раніше відбулися змагання в іспанській Гвадалахарі (лютий), австрійському Зальцбурзі (березень) та в столиці Чилі місті Сантьяго (вересень). Представники Одеської області завоювали в них п’ять медалей.

Так Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла в Сантьяго, Анастасія СТЕПАШКО становилася бронзовою призеркою на кожному з трьох турнірів, а Аніта СЕРЬОГІНА – в Іспанії.