Одеська спортсменка Анна ІЛЬIНА завоювала свою другу срібну медаль на крупному міжнародному турнірі з кульової стрільби «RIAC 2018», який проходив в Люксембурзі.

Ilina Kulish Lux 2 1До медалі в індивідуальному виді, яку Анна ІЛЬІНА завоювала напередодні, одеситка додала нагороду в командній категорії – в міксті, із Сергієм Кулишем із Черкас, також у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Українці набрали 498,9 бали та всього 0,6 бали програли переможцям турніру – швейцарським стрілкам Ніні Кристен та Кристофу Дюрру.

Цікаво, що упродовж всього фінального раунду чемпіони та срібні призери змагань йшли саме в такої послідовності. Після 4-ї серії (по 10 пострілів) відставання сягнуло 2,8 бали, і в трьох останніх серій (по 4 постріли) українцям вдалося скоротити його до мінімуму.

В кваліфікації дует ІЛЬІНА/ Куліш впевнено посів перше місце (838 бали), випередивши найближчих переслідувачів на 5,2 бали.

Ці змагання входять до календаря Міжнародної Федерації стрільби.