Більше 290 спортсменів України та Молдови взяли участь у 6-му міжнародному турнірі з плавання пам’яті заслуженого тренер України Юрія СОРОЧИНСЬКОГО, який проходить за підтримки відділення НОК України в Одеській області. Турнір відкрився в п’ятницю у басейні «Динамо».

ПОЗИТИВНИЙ ПОЧАТОК

На урочисте відкриття змагань завітали голова облспортуправління Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ та 1-й заступник Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Ольга ЧЕРКАСОВА.

Цікаво, що саме басейн «Динамо» є альма-матер олімпійського чемпіону зі стендової стрільби – тут він серйозно став займатися спортом, досяг рівня «КМС СРСР» і тільки потім переключився на стендову стрільбу, де сягнув світових висот. І тому в басейн «Динамо» Микола Миколайович, прийшов не з пустими руками, а з подарунками – своєму першому тренеру Аллі Тимофєєвій, яка продовжує ростити юне покоління одеського плавання.

sorochinski 02

sorochinski 03

sorochinski 04

5 квітня. Басейн СК «Динамо». Голова відділення НОК України Одеської області Микола МІЛЬЧЕВ вручає подарунки Аллі ТИМОФЄЄВІЙ, яка була його тренером у СДЮСШОР «Динамо» з плавання

sorochinski 05

Микола МІЛЬЧЕВ, олімпійський чемпіон, голова відділення НОК України в Одеській області:

- Дуже радий був знову опинитися в басейні «Динамо», де колись – десь років сорок тому займався плавання. Прийшов – аж серце защеміло.

Саме тут, в басейні «Динамо», мене навчили працювати. В спорті без важкої праці нічого не досягнеш – це я можу зараз сказати із стовідсотковою впевненістю.

Дуже радий, що мій перший тренер й досі працює на благо одеського спорту – дай Бог міцного здоров’я та талановитих вихованців

ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА

Юрій СОРОЧИНСЬКИЙ пішов з життя в 2013-му у віці 75-ти років, залишивши про себе добрі спогади та чимало вдячних учнів. В 1961 році він закінчив Одеський педуніверситет (факультет фізвиховання), а з 1985-го року і до останнього дня свого життя Юрій Олегович очолював СДЮСШОР «Динамо» з плавання та активно працював тренером. Більше 40-а його вихованців виконали нормативи майстра спорту України, ряд з них виконали і МСМК.

Кращий учень Юрія СОРОЧИНСЬКОГО – учасник 2-х Олімпійських ігор, чемпіон Європи 2004 року, неодноразовий переможець Всесвітньої Універсіади, майстер спорту міжнародного класу Юрій ЄГОШИН. Зараз він вже сам працює тренером в «Динамо», але продовжує захищати кольори збірної Одеської області на чемпіонаті України.

Юрій ЄГОШИН, вихованець Юрія СОРОЧИНСЬКОГО:

- Юрій Олегович, без перебільшення можна сказати, дав мені путівку у великий спорт, привів мене до великих перемог. Я ріс без батька, і він мені багато в чому його замінив. Він вчив мене не просто жити і працювати на професійному рівні. Я завжди відчував його підтримку і дуже вдячний йому за свої успіхи.

Дуже здорово, що ось вже шостий рік проводиться турнір пам’яті Юрія Олеговича. Завдяки цьому в серцях людей жива пам'ять про цю чудову людину та тренера.

sorochinski 06

5 квітня. Басейн СК «Динамо». Кращий вихованець Юрія СОРОЧИНСЬКОГО Юрій ЄГОШИН разом із 1-м заступником Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Ольгою ЧЕРКАСОВОЮ (зліва) та головою облспортуправління Валентиною КОЛЬЧАК.

ВОДНІ БАТАЛІЇ

У традиційних змаганнях - у двох вікових категоріях «2005-2006ррн», «2007-2008ррн» – беруть участь спортсмени з Кишинева, Тирасполя, Тернополя, Енергодара Запорізької області, Кривого Рогу, Києва, Рівно та, звісно, Одеси – СДЮСШОР «Динамо», СК «Форма», ДЮСШ «Торпедо» та СК «Академія спорту».

В перший день були визначені переможці та призери змагань в 18-ти видах програми.

sorochinski 07

sorochinski 09

sorochinski 15

Серед результатів першого дня головний суддя змагань Вадим ПЕНЯЗЕНКО відзначив часові показники - «під КМС» – володаря 6-ти медалей нещодавнього юнацького чемпіонату України Олексія ГРАБАРОВА на дистанціях 100 м на спині (1.01,23) та 200-м кролем (2.02,28), а також Марії ЗГУРСЬКОЇ, також на 200-метрівці кролем (2.15,76, не вистачило 0,7 секунди). Крім того, рекорд СДЮШОР «Динамо» встановив Микита ШЕРЕМЕТ (тренер – Алла ТИМОФЄЄВА) на дистанції 50 м кролем (27,21).

Отже, в перший день змагань по 2 золоті медалі завоювали одеські динамівці Олексій ГРАБАРОВ, Микита ШЕРЕМЕТ, а всього одеські динамівці завоювали 7 вищих нагород.

Краще за інших в перший день виступили спортсмени тираспольської СДЮСШОР – 8 золотих медалей. Дві перемоги в активі одеського «Торпедо», ще одно «золото» поїде до Енергодару.

sorochinski 13

Динамівка Варвара СИМОЧКІНА - переможниця міжнародного турніру пам’яті Юрія СОРОЧИНСЬКОГО на дистанції 100 м батерфляєм (1.21,85)

sorochinski 12

Спортсмени СДЮШОР Тирасполя - переможці міжнародного турніру пам’яті Юрія СОРОЧИНСЬКОГО

6-й міжнародний турнір з плавання пам’яті Юрія СОРОЧИНСЬКОГО. ФОТОРЕПОРТАЖ

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live