Обласні спортивні школи та організації продовжили звітувати перед керівництвом управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації за 2018-й спортивний рік.

Чергова звітна нарада пройшла в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині – центрі підготовки майстрів стендової стрільби. Нарада розпочалася з коротенької екскурсії по стенду, яку для своїх колег провів голова ЦОП олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ. Він розповів, що в Центрі працюють чотири майданчики для стендової стрільби: два для стрільби на траншейному стенді, два – на круглому.

Для більшості керівників це був перший візит на стенд, тож вони отримали цікавий досвід знайомства з новим для себе видом спорту, дізналися про організацію роботи в ЦОП.

stend 05

stend 06

stend 08

stend 11

ЦОП. ОЛІМПІЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ

Як зазначив Микола МІЛЬЧЕВ, ЦОП був відкритий в 2011 році - є місцем проведення зборів національної збірної, змагань національного рівня. Зараз в центрі працюють три тренери: один – вищої категорії, два – першої. В 2018-му році всі вони пройшли курси підвищення кваліфікації у Львівському державному університеті для отримання тренерської категорії.

У складі ЦОП входять 12 спортсменів (1 – заслужений майстер спорту України, 3 – МСУМК, 3 – МСУ). Сім спортсменів ЦОП входять в основний склад збірної. Також в центрі працюють й дитячі групи.

Було відзначено, за період 2017-2018 спортсмени постійно входили в шістку кращих на національних змаганнях в різних видах програми.

stend 13

stend 15

stend 24

На даному етапі підготовку ведуть чотири спортсмени збірної України, троє з яких готуються до участі в етапі Кубку світу – Микола Мільчев, Ірина Маловічко, Іван Лоїк та Олексій Науменко, та молодша група.

Микола Миколайович розповів, що всі спортсмени забезпечені спортивною зброєю високого рівня, але «спортсменка збірної України Ірина Маловічко все ще стріляє зі своєї першої рушниці – ії зброя вже технічно застаріла».

Під час захисту звіту Валентина Кольчак відзначила, що треба приділяти більше уваги популяризації виду спорту, для більшого залучення юного покоління до занять стендовою стрільбою.

ШВСМ «ОЛІМПІЄЦЬ». СПАД РЕЗУЛЬТАТІВ

За роботу ШВСМ «Олімпієць» відзвітував в.о. директора Андрій КРАВЧЕНКО. Він розповів, що в минулому році було закрито відділення велоспорту. Також відзначається спад результатів у тхеквондо та легкій атлетиці.

Серед позитивних моментів – залучення до ШВСМ одного з кращих в області тренерів з боротьби Георгія Ябанжи.

stend 37

За підсумками 2018-го року керівник ШВСМ відзначив результати фехтувальників, олімпійські перспективи Андрія ЯГОДКИ та Олени КРАВАЦЬКОЇ.

«Сьогодні повним ходом йде ремонт ШВСМ «Олімпієць» - бази підготовки і спортсменів збірної України, і юного покоління», - резюмував директор ШВСМ.

ОБЛАСНА СДЮСШОР. ТРЕНЕРСЬКІ КАДРИ

В.о. директора обласної СДЮСШОР Анатолій МЕЛЬНИКОВ у своєму звіті розповів про діяльність обласної школи та дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. Він відзначив, що в системі освіти області загалом функціонує 34 дитячо-юнацькі спортивні школи, з яких одна СДЮСШОР, дві КДЮСШ та три спортивно-оздоровчі центра: у містах Ізмаїлі, Южному, Білгород-Дністровському. По дві ДЮСШ працюють в Чорноморську, Кілійському, Біляївському, Лиманському і Овідіопольському районах.

У ДЮСШ та СДЮСШОР області у 2018 році займалося майже 15000 учнів.

stend 21

Серед проблемних питань обласної СДЮСШОР – невисокі спортивні результати вихованців, відсутність категорій у тренерів школи. Валентина Кольчак зазначила про необхідність проходження тренерами курсів підвищення кваліфікації для отримання відповідних категорій.

ЗВІТ ЗА 2018-Й СПОРТИВНИЙ РІК

Всього за підсумками 2018-го року звітують 19 спортивних організацій, які підпорядковані управлінню фізичної культури і спорту Одеської області, з яких 12 спортивних шкіл, а також обласні організації ФСТ «Колос», ФСТ «Динамо», ФСТ «Спартак», ФСТ «Україна», обласний центр «Інваспорт», обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби.

stend 46

ЗВІТНА НАРАДА. ЦЕНТР ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live