Борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ із Тарутина, який в понеділок відзначив свій день народження, поділився своїми думками напередодні старту на ІІ Європейських іграх. У вівторок об 11.50 підопічний Андрія ПАНАІТОВА та Петра КАРАБАДЖАКА розпочинає боротьбу в категорії до 74 кг (на фото: 24 червня. Мінськ. Селише атлетів. Зліва направо - головний тренер збірної України Михайло ХАРАЧУРА, Василь МИХАЙЛОВ та Андрій ПАНАІТОВ)

- Василь, вітаємо вас з днем народження. Напевно, отримали ви вітання і від своїх партнерів по збірній?

- Незважаючи на те, що у нас індивідуальний вид спорту, наша дружня команда завжди підтримує, особливо у важку хвилину. Зараз йде заключний етап підготовки – почалася в скидання ваги. Тож намагаємося один одного підтримувати. Всі мої близькі, всі мої друзі, вся команда мене сьогодні привітала. Дуже приємно. Звісно ж, хочеться самому себе зробити подарунок успішним виступом на цих змаганнях.

– Для вас це перші в кар’єрі Європейські ігри. Який настрій напередодні старту?

- Настрій гарний, бойовий. Налаштований на медаль. Працюватимемо, щоб виконати цю задачу. Дійсно, були в моєму житті і чемпіонати світу, і чемпіонати світу, але Європейські ігри у мене перші в кар’єрі. Тож налаштовуюсь дуже серйозно.

- Вже знаєте, з ким боротиметесь в першій сутичці?

- Так, це мій давній і добре знайомий друг-суперник. Ми неодноразово боролися – і я перемагав, і він. Це Ахсарбек Гулаєв, який представляє Словаччину.

- Це добре, чи погано, що ви один одного добре знаєте?

- Думаю, що немає великої різниці, завтра буде нова сутичка. А підсумок залежатиме від підготовленості та настрою.

Мінськ. 24 червня. Інтерв’ю Василя МИХАЙЛОВА. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

із Мінська

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live