Спортсмени Одеської області завоювали одну медаль на І Всесвітніх пляжних іграх, які проходили в Досі. Єдину нагороду – «бронзу» - завоював уродженець Тарутинського району Василь МИХАЙЛОВ у змаганнях із пляжної боротьби.

БРОНЗА МИХАЙЛОВА

В сутичці за «бронзу» в категорії «до 80 кг» Василь МИХАЙЛОВ переміг турка Унала Ефе Самі з рахунком 3:0. На першому етапі Василь став переможцем в групі В: він взяв верх над тим же турецьким борцем (4:0), португальцем Едмілсоном Бріту (3:0), катарцем Бахітом Бадром (3:0) та греком Георгіосом Кулухідісом (3:0). Лише у півфіналі його зупинив азербайджанець Ібрагім Юсубов (1:3).

Myhaylov Doha 03

15 жовтня. Доха. На зустрічі з президентом НОК України Сергієм БУБКОЮ. Перший зліва - бронзовий призер І Всесвітніх пляжних ігор Василь МИХАЙЛОВ, перший справа – тренер збірної України з пляжної боротьбі, южненський спеціаліст Олександр АНУФРІЄВ. Також на фото - бронзова призерка у змаганнях з пляжної боротьби Ірина Пасічник

РАДУЛОВ – В ТОП-5

Інший представник Одеської області в пляжній боротьбі – Семен РАДУЛОВ – у змаганнях в категорії «до 70 кг» на першому етапі переміг Абдулрахмана Ібрагима з Катара (3:0), бразильця Жоао Дос Сантоса Сілву (3:0), програв Панаху Ільяслі із Азербайджану (0:1), а поєдинок з грузином Леваном Келехсашвілі завершив внічию (2:2). У підсумку він посів 3-е місце в групі В та завершив боротьбу у змаганнях. Таким чином, Семен РАДУЛОВ став 5-м у своїй категорії на І Всесвітніх пляжних іграх.

ПАЧЕВ ТА БОЙКО - БЕЗ ПЛЕЙ-ОФФ

Збірна України з пляжного футболу, у складі якої виступав Роман ПАЧЕВ, на жаль, програла всі три матчі, посівши останнє місце в групі С. Українці поступилися збірним Ірану та Парагваю з однаковим рахунком 4:5, хоча обидва рази вели упродовж матчу 4:1 та 4:2 відповідно, а також збірній Сенегалу – 5:7. Роман ПАЧЕВ забитими голами не відзначився. Збірна України – на 13-му місці.

Збірна України з баскетболу 3х3, у складі якої виступала гравчиня БК «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака», програла 2 матчі з 3-х в груповому турнірі: збірній Малі (15:17) та Франції (10:15), перемігші аргентинок – 21:15. У підсумку українки посіли в групі D 3-е місце, завершивши, таким чином, боротьбу у змаганнях. Олена БОЙКО набрала у турнірі 13 очок (З – Малі, 6 – Аргентина, 4 – Франція). Збірна України посіла 9-е місце на Іграх в Досі.