Важкоатлетка із Чорноморська Анастасія ЛИСЕНКО візьме участь на етапі Кубка світу, який проходить в Римі. Нагадаємо, що в листопаді вона завоювала олімпійську ліцензію.

В п’ятницю, 31 січня, динамівка Анастасія ЛИСЕНКО (тренер – Юрій КУЧІНОВ) побореться за медалі в категорії «+87 кг». Змагання розпочнуться о 13.30 за київським часом.

Пряма трансляція відбудеться на Інтернет-каналі Easy sport.

Як ми повідомляли, кращим стартом Анастасії ЛИСЕНКО в 2019-му році став чемпіонат світу, де вона встановила три національні рекорди: в ривку – 129 кг, у поштовху – 157 кг, а за сумою – 286 кг, і посіла у підсумку 5-е місце, що стало найвищим результатом для неї.

Олімпійські ігри в Токіо стануть другими в кар’єрі Анастасії.