Спортсмени збірної Одеської області завоювали 7 медалей на першому етапі Кубку України, який відбувся в Дніпрі 24-25 липня. В активі одеських плавців 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди (Юрій КОСЯН та Вадим НАУМЕНКО традиційно увійшли в призові трійки).

ПІДСУМКИ

По дві медалі завоював кандидати на участь в Олімпійських іграх-2020 Вадим НАУМЕНКО та Юрій КОСЯН (у обох тренер – Олександра КУРБАНОВА). Вадим став переможцем на дистанції 200 м на спині (2.03,87) та другим – на 100-метрівці цим же стилем (57,89). Юрій обидва рази фінішував слідом за своїм товаришем по СДЮШОР «Динамо» - 2.04,04 та 58,07 відповідно.

Переможцем на дистанції 200 м комплексом став Микита ДОРОГОВ (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО) з результатом 2.06,42.

На дистанції 200 м комплексним плаванням першою фінішувала Анастасія ХОМІНА (тренер – Олександра КУРБАНОВА) – 2.24,05.

Вперше фінішував в призовій трійці на Кубку України серед дорослих ще один динамівець - 15-річний Олексій ГРАБАРОВ (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО). Він перевищив свій особистий рекорд на дистанції 400 м комплексним плаванням на 4,60 секунди (4.40,14) та показав третій загальний результат. При цьому він виконав норматив майстра спорту України в цьому виді програми. На дистанції 200 м на спині Олексій фінішував четвертим (2.07,95).

Відзначимо, що за регламентом змагань, спортсмени нагороджувалися тільки дипломами – за 1-е, 2-е та 3-е місця (кількість медалей вказані для кращого розуміння підсумків змагань. – пресслужба).