П’ять спортсменів Одеської області взяли участь в зборі національної збірної України з карате, який проходив в Чорноморську з 19 по 26 серпня.

УЧАСНИКИ ЗБОРУ

В зборі, який проходив на базі СК «Катана порт Чорноморськ», взяли участь триразова чемпіонка Європи, володарка олімпійської ліцензії Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ), чемпіонка Європейських ігор, триразова чемпіонка Європи Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР), неодноразова призерка турнірів Премєр-ліги Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), чемпіон Європи серед молоді-2020 Ігор ЛАГУНОВ (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ) та бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу-2019 Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ).

karate Ukr 014

Анжеліка ТЕРЛЮГА

karate Ukr 013

Аніта СЕРЬОГІНА (справа)

karate Ukr 009

Анастасія СТЕПАШКО

karate Ukr 008

Ігор ЛАГУНОВ

karate Ukr 003

Юлія ПАЛАШЕВСЬКА

Всього під керівництвом головного тренера команди Антона Нікуліна та старшого тренера Олександра ТОНКОШКУРА працювало 24 спортсмени - перші два номери збірної в кожній з категорій куміте та чотири найперспективніші спортсмени

Це був перший збір національної збірної після того, як у березні був введений карантин.

ЗМІСТ ЗБОРУ

Упродовж збору спортсмени виконували різноманітні тактичні та технічні завдання. Тренувалася команда в дворазовому режимі, маючи за період збору лише один вихідний.

В останній день збору – для розрядки – спортсмени, розділившись на команди, провели на центральному пляжі Чорноморська змагання з пляжного волейболу.

Головний тренер збірної Антон Нікулін розповів, що спортсмени дуже добре, з великим бажанням попрацювали упродовж збору. Володарка олімпійської ліцензії Анжеліка Терлюга відзначила відмінну атмосферу та ефективні тренування під час підготовки.

karate Ukr 006

karate Ukr 016

25 серпня. Чорноморськ. В бою зійшлися дві одеситки: Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (зліва) та Анжеліка ТЕРЛЮГА

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Наступний збір відбудеться в останній декаді вересня в Туреччині. Планується, що до збору будуть залучена національна збірна цієї країни.

Наступні міжнародні змагання заплановані вже навесні наступного року. У Рабаті відбудеться етап Премєр-ліги, у Гетеборзі чемпіонат Європи, а в червні запланована олімпійська кваліфікація. Терміни проведення всеукраїнських змагань поки не визначені.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live