Збірна Одеської області посіла 5-е місце на чемпіонаті України з кульової стрільби. В командному заліку змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки одесити набрали 1845,6 очки, відставши на 1,4 очки від бронзових призерів - полтавчан.

ГВИНТІВКА. КИЇВ

У складі команди два «міжнародника» Кирило КОЗЮК (618,9 очки) та Денис ЧЕРНИШОВ (621,7), а також перспективний 13-річний Іван ТКАЛЕНКО (605), в активі якого є вже міжнародні перемоги.

ЧЕРНИШОВ посів у кваліфікації 6-е місце та вийшов у фінал, де став сьомим (фото: Денис ЧЕРНИШОВ під час фінальної частини змагань). КОЗЮК показав девятий результат, зупинившись в кроці від потрапляння у фінальну частину змагань.

Chernyshev 02

Володарка двох бронзових медалей Євро-2018 Анна ІЛЬІНА була неподалік від потрапляння у фінал змагань у стрільбі з малокаліберної гвинтівки із трьох положень (вправа «МГ-6»). Вона набрала 1157 очок (стоячи – 381, лежачи – 394, з коліна – 382) і посіла 8-е місце, а у фінал потрапило п’ять кращих.

ПІСТОЛЕТ. ЛЬВІВ

У змаганнях чемпіонату України із стрільби із пневматичного пістолету (дистанція 10 м), який проходить паралельно у Львові, одеська команда у складі Валерія ТРОЯНОВСЬКОГО та Юліанни ВАРЛАМОВОЇ посіла 13-е місце в міксті, набравши 749 очок (378+371)

В чемпіонаті України беруть участь 13 спортсменів збірної Одеської області: у Львові – 8 (гвинтівка – по 4 жінки та чоловіка), у Києві – 5 (пістолет - 3 чоловіка, 2 жінки).

В понеділок змагання в Києві та Львові продовжаться.