Юні вихованці Одеської обласної школи стрільби завоювали 6 медалей, з яких 2 золоті, на чемпіонаті України з кульової стрільби (гвинтівки) серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК (1997 р.н. і мол.), який проходив у Вінниці. Відзначимо, що одеські спортсмени-медалісти були набагато молодшими своїх конкурентів – всі вони 2005-2006 років народження.

14-РІЧНІ МУЛЬТІМЕДАЛІСТКИ

14-річна Валерія ОСТРОВСЬКА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) завоювала 4 медалі (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова, ії ровесниця Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ганна ВЄЛЄВА) – 3 (по 1-й золотій, срібній та бронзовій медалі).

ОДЕСЬКІ ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

Валерія ОСТРОВСЬКА стала чемпіонкою в особистому турнірі у стрільбі у вправі МГ-5 (стрільбі з малокаліберної гвинтівки, 50 м, з 3-х положень), набравши 581 очко після 60-ти пострілів. Вона на 8 очок випередила майстра спорту України міжнародного класу Владиславу Коваль зі Львову. В командному турнірі разом з Валерією на вищу сходинку п’єдесталу піднялися 15-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) та 14-річна Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ганна ВЄЛЄВА) – 1707 очок.

UkrChamp U23 02

Дві срібні медалі в олімпійських видах завоював 15-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО). Він став другим у стрільбі з пневматичної гвинтівки, набравши у фіналі 246,3 очки (у чемпіона – 21-річного Святослава Гудзія зі Львову – 249,5). Крім того, Іван разом з Валерією ОСТРОВСЬКОЮ піднявся на срібну сходинку у міксті, у напруженій боротьбі поступившись дуету із Вінниці – Дарія Волошина/ Кирило Козюк, який разом на 13 років старше за одеситів (обидва спортсмени – 1999 р.н). У фіналі суперники перемогли лише у вирішальній серії – підсумок «золотого» поєдинку 16:14.

UkrChamp U23 07

UkrChamp U23 03

Бронзовою призеркою у вправі МГ-9 (стрільбі з малокаліберної гвинтівки лежачи) стала Софія МИХАЙЛЮК, набравши 613,4 за підсумками 60-ти пострілів. В командному турнірі у цій же вправі одеські спортсменки завоювали срібні медалі. Компанію Софії на п’єдесталі склали Крістіна ОСТАПЕНКО і Валерія ОСТРОВСЬКА – 1818,3 очки.

UkrChamp U23 05

UkrChamp U23 06

Відзначимо дебют на змаганнях такого рівня 10-річної Марії МИХАЙЛЮК.

В загальнокомандному заліку (16 спортивних шкіл) спортсмени Одеської обласної ДЮСШ посіли 4-е місце серед усіх шкіл та 2-е місце серед ДЮСШ, набравши 410,5 очки, КДЮСШ №3 – 11-му місці (83 очки).

«ПІСТОЛЕТ» У ФІНАЛІ

На такому ж на чемпіонаті України, але у стрільбі з пістолету, який проходив у Львові, відзначимо 7-е місце в олімпійському виді (міксті, пневматичний пістолет) 11-річної Вероніки НИКИФОРОВОЇ (тренер – Михайло ФЕДЧЕНКО) та 14-річного Івана ТУРЧИНА (тренер – Валентин ДОНДІКОВ). В першому турі кваліфікації вони стали 5-ми серед 42-х пар, набравши 554 очки (Вероніка – 276, Іван – 278), а у другому (по 30- пострілів) – їм не вистачило 4-х очок для того, щоб виступити у бронзовому фіналі. Юні спортсмени набрали 369 очок (185+184). У фінальній вісімці одесити були наймолодшою парою.