Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 15 медалей на 6-му етапі «Всеукраїнських змагань юних фігуристів», які відбулися в Білій Церкві.

ПІДСУМКИ

Одеські спортсмени завоювали 7 золотих, 4 срібних і 4 бронзові медалі. Змагання проводилися в одиночному катанні серед хлопців і дівчат, розпочинаючи з категорії «2012 і молоде» до «майстрів спорту України».

8 МЕДАЛЕЙ ДІВЧАТ

В категорії «2010-2011, група В» стала Софія КОРОЛЬЧУК (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), яка лише на 0,4 бали випередила ще одну одеситку – Любов КОЛОМІЄЦЬ (тренер – Анастасія НЕТКАЧОВА). Взагалі, в цій категорії в топ-6 п’ять представниць «Крижинки». Також Ангеліна КАПУКА, Єва ШЕПЕЛЄВА і Злата КОРОЛЬЧУК.

B Tserkva 03

На льоду - Софія КОРОЛЬЧУК (ліворуч) і Любов КОЛОМІЄЦЬ

Серед кандидатів в майстри спорту чемпіонкою стала Дар’я КУРКУДИМ (тренер - Віталій КУРКУДИМ), яка добилася загальної перемоги за рахунок найкращого виконання довільної програми – 61,40 (в сумі - 92,47 бали). Бронзовою призеркою стала Марія ЛАРІОНОВА (тренер – Георгій СТАРКОВ) – 87,57.

B Tserkva 05

Чемпіонкою серед дівчат 2010-2011рр.н. стала Анастасія МЕЛЬНИК (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ). Ії перевага над найближчим конкурентом була лише 0,08 (!) бали.

B Tserkva 06

У змагання в категорії «майстри спорту» срібну медаль завоювала Анастасія ЯСНИЦЬКА (тренер – Олена ЯСНИЦЬКА) – 78,05, а в категорії «2009-2010» у одеських спортсменів відразу дві медалі: срібло у Олени ХОРСУНЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) - 42,83, бронза – у Ніколь КАЛУГІНОЇ (тренер – Георгій СТАРКОВ) – 41,23

7 МЕДАЛЕЙ ХЛОПЦІВ

В категорії «2008-2009» переміг Арсеній ОСІПОВ, а срібним призером ще один вихованець Алли БЕКНАЗАРОВОЇ – Тігран НАХАЛОВ – 64,83 проти 55,78.

Osipov

Арсеній ОСИПОВ

В категорії «2011-2012» золоту медаль завоював Олексій НАЙДЕНКО (тренер – Анастасія НЕТКАЧОВА), який випередив срібного призера лише на 0,34 бали, а в категорії «2010-2011» - Ратмір КРАВЧЕНКО (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), перевага якого над срібним призером становила майже два бали.

B Tserkva 10

Найбільш переконливою серед одеських фігуристів, не рахуючи категорії «2008-2009», де два перших місця посіли одесити, стала вікторія Михайла ІВАНЧЕНКА (тренер – Олена ВОРОПАЄВА). Його переможна сума – 45,17. У найближчого конкурента – 41,22.

B Tserkva 01

Також в активі одеських хлопців дві бронзові медалі: «2012+» - Павло ДУМБРОВ (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА), «+2011, група В» - Єлисей ПОДШИВАЛОВ (тренер – Олена ЯСНИЦЬКА).

B Tserkva 11

Павло ДУМБРОВ

B Tserkva 08

Тренер Марія ВЕРЕНІЧ зі своїми вихованцями-чемпіонами - Ратміром КРАВЧЕНКОМ і Анастасією МЕЛЬНИК.

B Tserkva 09

Тренер Олена ВОРОПАЄВА та ії медалісти: Михайло ІВАНЧЕНКО і Олена ХОРСУНЕНКО

НАСТУПНІ СТАРТИ

Фінал «Всеукраїнських змагань юних фігуристів» відбудеться 22-24 квітня в Києві. Згідно календарного плану всеукраїнських змагань ще два турніри в цьому сезоні відбудуться в Одесі: Кубок України (7-9 квітня) і міжнародні змагання «Skate Odessa 3rd Black Sea Cup 2021» (13-15 квітня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото на льоду - Дмитро ПУТІНЦЕВ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клуб



Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live