Більше 250-ти спортсменів України, Молдови і Придністров’я візьмуть участь у 8-му відкритому турнірі пам’яті заслуженого тренер України Георгія СОРОЧИНСЬКОГО, який пройде під патронатом відділення НОК України в Одеській області 28-29 травня. Турнірі відкриється в пятницю в басейні «Динамо» о 14.30 (фото: Турнір пам’яті Георгія СОРОЧИНСЬКОГО 2019-го року).

ГАРНА ТРАДИЦІЯ

Традиційний турнір, який був започаткований в 2014-м році, проводиться за участю спортсменів України і ближнього зарубіжжя в двох вікових категоріях – «2007-2008рр.н» і «2009-2010ррн» в басейні. Будуть визначені переможці в сорока видах програми, зокрема в естафетах. Турнір «Динамо» 

ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА

Георгій СОРОЧИНСЬКИЙ пішов з життя в 2013-му у віці 75-ти років, залишивши про себе добрі спогади та чимало вдячних учнів. В 1961 році він закінчив Одеський педуніверситет (факультет фізвиховання), а з 1985-го року і до останнього дня свого життя Юрій Олегович очолював СДЮСШОР «Динамо» з плавання та активно працював тренером. Більше 40-а його вихованців виконали нормативи майстра спорту України, ряд з них виконали і МСМК.

Кращий учень Юрія СОРОЧИНСЬКОГО – учасник 2-х Олімпійських ігор, чемпіон Європи 2004 року, неодноразовий переможець Всесвітньої Універсіади, майстер спорту міжнародного класу Юрій ЄГОШИН. Зараз він вже сам працює тренером в «Динамо», а з цього року став стипендіатом НОК України і бере активну в роботі олімпійського осередку Одещини.

Юрій ЄГОШИН, вихованець Георгія СОРОЧИНСЬКОГО:

- Юрій Олегович, без перебільшення можна сказати, дав мені путівку у великий спорт, привів мене до великих перемог. Я ріс без батька, і він мені багато в чому його замінив. Він вчив мене не просто жити і працювати на професійному рівні. Я завжди відчував його підтримку і дуже вдячний йому за свої успіхи.

Дуже здорово, що ось вже шостий рік проводиться турнір пам’яті Юрія Олеговича. Завдяки цьому в серцях людей жива пам'ять про цю чудову людину та тренера.

ПРИЗИ ЧЕМПІОНАМ І ПРИЗЕРАМ

Чемпіони та призери змагань отримають призи від Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» (1-й заступник голови – Ольга ЧЕРКАСОВА) і відділення НОК України в Одеській області (голова – Микола МІЛЬЧЕВ).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live