17-річний одеський спортсмен Рустам АХМАД завоював срібну медаль у змаганнях серед юніорів на відкритому всеукраїнському турнірі пам'яті Олександра Мішакова, що відбувся в Києві.

Рустам завоював срібну медаль в багатоборстві по програмі майстрів спорту, набравши 74,4 бали за сумою шести вправ (вільні, кінь, кільця, опорний стрибок, бруси, перекладина).

Це перший успіх Рустама АХМАД на всеукраїнських змаганнях серед юніорів.

Раніше кращий одеський гімнаст не один раз ставав бронзовим призером чемпіонатів України серед юнаків: у травні 2021-го за програмою «майстрів спорту України», в жовтні 2020-го – за програмою «кандидата в майстри спорту України» в багатоборстві, а в листопаді 2020-го – у вправі на перекладині

Тренується і навчається спортсмен в «Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України»

«На першому старті в цьому спортивному році Рустам виступив непогано на всіх снарядах, крім вільних вправ, на яких припустився аж трьох падінь. Сподіваюсь, що з 1 січня він був включений у список збірної України», - прокоментував виступ особистий тренер спортсмена Сергій СТЕБУНОВ для пресслужби відділення НОК України в Одеській області.

Наступного тижня Рустам АХМАД виступить у відкритому чемпіонаті Хмельницької області «Подільська осінь». Далі в планах – відкритий чемпіонат міста Києва (23 жовтня) і чемпіонат України серед юніорів (6-10 листопада).