15-річні вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» Софія ГРИГОРЕНКО і Вадим НОВІКОВ увійшли в топ-5 на дебютному чемпіонаті України. На змаганнях, які відбулися в Києві, вони показали свої найкращі в кар’єрі результати за сумою набраних балів (на фото: Софія ГРИГОРЕНКО і Вадим НОВІКОВ зі своїм тренером Іриною КЛАНЦАТ).

ПІДСУМКИ

У змаганнях серед жінок Софія ГРИГОРЕНКО (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ) посіла 4-е місце, набравши 141,09 бали. Вона стала 4-ю і в короткій (49,84), і в довільний програмах (91,25). Вадим НОВІКОВ (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ) посів 5-е місце у змаганнях чоловіків, також набравши найкращу в кар’єрі суму балів – 171,05. В обох програмах він також показав 5-й результат – 56,00 і 115,55 відповідно.

Інші одеські фігуристи показали такі результати: Іларія АФАНАСЬЄВА – 10-е місце, Марія ЛАРІОНОВА – 13-е, Сергій СОКОЛОВ – 9-е.

UkrChamp Odessa 01

КОМЕНТАР ІРИНИ КЛАНЦАТ

- Ми дуже задоволені підсумковим результатом, адже конкуренція була дуже серйозною, а Вадим і Софія вперше виступала серед найсильніших спортсменів України. За підсумками змагань спеціалісти відзначили, що вони добилися дуже серйозного прогресу і мають сильний стрибковий набір.

Софія проїхала коротку програму чисто зі складним набором стрибків – потрійний лутц і потрійний фліп, в довільній – вона виконала не менш складний набір, щоправда, припустивши помилку в одному стрибку. Вадим стрибнув складний каскад «потрійний лутц+потрійний фліп» і увесь набір потрійних.

Наступний старт – чемпіонат України серед юніорів, де Софія і Вадим налаштовані за боротьбу за медалі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live