Одеські майстри стендової стрільби завоювали 6 медалей на всеукраїнському турнірі «Кубок Галичини», який проходив у Львові з 7 по 10 березня. Всі спортсмени збірної Одеської області (крім юніорів) представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині (на фото: Збірна Одеської області).

ПЕРШИЙ СТАРТ РОКУ

У змаганнях на круглому стенді переможницею стала Ірина МАЛОВІЧКО, яка за сумою кваліфікації і фіналу набрала 160 очок (114+46). Срібло в активі Вероніки МІЛЬЧЕВОЇ – 148 (110+38), а також Олексія НАУМЕНКО – 168 (117+51), який лише одним балом поступився переможцю – Георгію Іпатову (Київська область) – 169 (115+54). Ще одесит – Іван ЛОЇК посів тут 5-е місце – 140.

Lvov 04

Lvov 08

На траншейному стенді срібну медаль завоював В’ячеслав НАУМЕНКО – 156 очок.

Ще два одеських спортсмени завоювали медалі у змаганнях серед юніорів. Відзначимо результат Мілани ГРАЧОВОЇ, яка стала переможницею на своїх дебютних змаганнях, випередивши найближчого конкурента на одне очко – 73 проти 72-х. Бронзовим призером серед хлопців став Олександр ДМИТРІЄВ – 97.

Як відзначив головний тренер збірної України Микола МІЛЬЧЕВ, на результати спортсменів вплинув ураганний вітер, який дув упродовж змагань.

Lvov 09

КУБОК СВІТУ. БОРОТЬБА ЗА ТОКІО-2020

«Кубок Галичини» відкрив календарний рік, а продовжить його етап Кубку світу в Мексиці, а саме в Акапулько з 16 по 25 березня, де візьмуть участь і чотири представники Центру олімпійської підготовки в Новій Долині: олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, В’ячеслав НАУМЕНКО, Іван ЛОЇК та Ірина МАЛОВІЧКО. На цьому етапі Кубку світу визначаться володарі двох олімпійських ліцензій в кожному з видів програми в стендовій стрільбі.

ЛЬВІВ. «Кубок Галичини». 7-10 березня. Результати спортсменів Одеської області