У зв’язку з тим, що Кабмін подовжив карантин до 11 травня на тих же умовах, відділення НОК України в Одеській області також подовжило флешмоб-конкурс #тренуйсявдомаодеса, який стартував 31 березня і набув неабиякою популярності серед юних спортсменів.

НОВІ ТЕРМІНИ

Флешмоб-конкурс продовжиться на тих же умовах.

Крім, щоб юні спортсмени «прокачували» не тільки свої навички та вміння, ми готуємо для вас ще й вікторину, про умови якого розповімо найближчим часом.

Станом на вівторок (з 31 березня) у соцмережах розміщені 210 відеороликів з хештегом #тренуйсявдомаодеса. У гонці за спеціальний приз найактивнішому лідирує 9-річний гімнаст КДЮСШ №10 Сергій ЛИМАРЕНКО (20 роликів), впритул за яким йде його одноклубниця Катерина ХАЛЯПІНА.

Limarenko 03

На тренуванні - лідер конкурсу 9-річний гімнаст Сергій ЛИМАРЕНКО

Відзначимо, що цього тижня географія та діапазон видів спорту нашого флешмобу розширилися: до конкурсу приєдналися юні спортсмени Федерації кікбоксингу WAKO м.Чорноморська, а також та вчителя та учні Великодолинського НВК.

Таким чином, в нашому конкурсі беруть участь представники вже 13-ти видів спорту: фігурного катання, тхеквондо, карате, спортивної гімнастики, змішаних єдиноборств (ММА), боксу, футболу, стрибків на батуті, плавання, легкої атлетики, стрільби із лука, веслування та тріатлону.

УМОВИ КОНКУРСУ

Для тих, хто вперше чує про конкурс, нагадуємо умови:

  1. Розміщаєте відеоролик, де ви тренуєтеся ВДОМА. В ролику має бути щонайменше дві вправи.
  2. Ставите хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічаєте @noc.odessa (фейсбук) та @noc_odessa (інстаграм).
  3. Обов’язково вказати при цьому ім’я, прізвище та вік.
  4. Підписуйтесь на наші сторінку у «Фейсбук» та профіль в «Інстаграм»
  5. По закінченню карантину організатори за допомогою random.org визначать трійку учасників, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області.
  6. Найактивніший – той, хто опублікує більше всіх унікальних роликів отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Катерина ХАЛЯПІНА (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Тимур МОІСЕЄВ, 5 років (кікбоксінг)

https://youtu.be/VnKryR0xZFg

#тренуйсявдомаодеса. Вчителі та учні Великодолинського НВК

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live