Одеська команда «Evolution» стала переможцем вищої ліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу та завоювала путівку у Суперлігу. В 4-му турі змагань, який проходив в Одесі, чемпіонки здобули 11 перемог в 11-ти матчах.

ЧЕМПІОНСЬКА ХОДА

Вихід в топ-2, а з нею й путівку до елітного дивізіону, «Evolution» (тренер – Олексій ДЕГТЯРЬОВ) забезпечила вже у другий день змагань, в зустрічі херсонською «Аделаїдою», яка йшла третьою - 4:0. Свої матчі виграли Іоланта ЄВТОДІЙ (3:0), Наталія АЛЄКСЄЄНКО (3:0), Анастасія МОСКАЛЮК (3:1), а також пара ЄВТОДІЙ/ МОСКАЛЮК (3:1).

Загальну перемогу у вищій лізі команда «Evolution» здобула в очному поєдинку з головним конкурентом харківської командою КДЮСШ-4, який і завершував програму змагань. Одеситки мали перед до очної дуеллю 39 перемог в 43-х матчах, суперниці - 38. Втім, господарки не залишили харків’янкам жодного шансу. Спочатку перемогу здобула Іоланта ЄВТОДІЙ (3:1 – Катерина Губська), потім Наталія АЛЄКСЄЄНКО (3:0 – Анастасія Петлицька), підтримала партнерок Анастасія МОСКАЛЮК (3:0 - Олександра Циганок) і завершила справу пара ЄВТОДІЙ/ МОСКАЛЮК (3:0 - Циганок /Петлицька).

tt2 06

Наталія АЛЄКСЄЄНКО

tt2 11

Іоланта ЄВТОДІЙ

tt2 03

Анастасія МОСКАЛЮК

Крім того, тенісистки «Evolution» з рахунком 4:0 переграли «Інваспорт», «КДЮСШ-1-ЛОШВСМ-2» (Сєвєродонецьк), херсонський ХВУФК, львівську ДЮСШ-1, луцьку ДЮСШ-2, «Боніту» (Умань-Кропивницький), столичний ДЮСШ-3, і лише перша команда «КДЮСШ-1-ЛОШВСМ» зуміла виграти один матч, програвши у підсумку 1:4. Ще в одній грі була зафіксована технічна перемога.

Змагання проходили в новому сучасного тенісного залу «Evolution» (проспект Небесної сотні, 4/7).

ПІДСУМКИ КЛУБНОГО СЕЗОНУ

За підсумками 4-х турів команда «Evolution» здобула 40 перемог в 44-х матчах із загальною різницею 153-31 і набрала 84 очки, випередивши КДЮСШ-4, яка має таки показники 38, 144-58 та 82 відповідно.

У складі чемпіонок, крім Іоланти ЄВТОДІЙ, Наталії АЛЄКСЄЄНКО, Анастасії МОСКАЛЮК, також виступала в цьому сезоні і Діана ЄВТОДІЙ. Вона за відсутності Москалюк та своєї сестри Іоланти виручила команду у 3-му турі у Львові, де виступала з найдосвідченішою нашою тенісисткою та допомогла команді здобути 7 перемог в 11-ти матчах.

Також мала шанси вийти у Суперлугі і чоловіча команда «Evolution». Але у фінальному турнірі одесити посіли 4-е місце (путівку отримували перші дві команди).

tt2 28

tt2 33

«ІНВАСПОРТ» В ОДЕСІ

Інша одеська команда «Інваспорт» у складі Ольги ЛЕЩЕНКО, Антоніни ХОДЗИНСЬКОЇ та Марини ЛИТОВЧЕНКО здобула 5 перемог в 11-ти матчах. Одеські тенісистки переграли майбутніх бронзових призерок вищої ліги херсонську «Аделаїду» (4:3), «КДЮСШ-1-ЛОШВСМ-2» (4:1), ХВУФК (4:1), ДЮСШ-2 (4:0).

«Інваспорт» завершив сезон на 11-му місці (43 очки – 13 перемог), хоча, слід врахувати, що перший тур цей колектив пропустив.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Фото Олександра МІНІНА

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live