Одеський спортсмен Кирило КОЗЮК завоював свою другу золоту медаль чемпіонату України з кульової стрільби серед юніорів. Він став переможцем у стрільби з пневматичної гвинтівки стоячи.

За підсумками змагань Кирило КОЗЮК набрав 618 очок. Інші одеські стрілки показали такі результати: Іван ТКАЛЕНКО – 604,3, Микита КРОТЬ – 586,7.

Кирило КОЗЮК був близький до завоювання медалі і в стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (лежачи, стоячи, з коліна). У кваліфікації одесит посів другий результат (1128 очок), втім у фінальній частині став 4-м.

Як ми повідомляли, напередодні Кирило КОЗЮК разом з Валерією ОСТРОВСЬКОЮ став переможцем в «міксті» у стрільбі з пневматичної гвинтівки (819,4 очки).