Спортсмени Одеської області завоювали шість медалей, з яких дві золоті, на чемпіонаті України, який відбувся в Івано-Франківську. Путівки на чемпіонат світу завоювали переможці - Василь МИХАЙЛОВ та Семен РАДУЛОВ.

ДВА ЗОЛОТА

Першу золоту медаль Одеській області приніс Семен РАДУЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ), який став кращим в категорії «до 70 кг». У фіналі він не залишив шансів Максиму Коржану (Київщина) 15:4, хоча перший період не дав переваги жодному зі спортсменів – 3:3.

На шляху до золотої медалі він був сильнішим за Дмитра Єремєєва (Суми) – 8:3, завдяки ефектній «мельниці» достроково переміг Ігоря Коцура з Харкова (11:0), далі здолав опір Еріка Арушаняна із Херсону – 12:8, а в півфіналі – Степана Лилика (Київська область) – 8:1.

UkrChamps od 01

У фіналі змагань категорії до 74 кг Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) переміг столичного борця Дениса Павлова з рахунком 7:2. Упродовж турніру Василь здолав опір двох полтавчан Сергія Гайдара (10:0) та Богдана Прокопенка (6:2), у чвертьфіналі – Дмитра Стриженка із Сум (0:0, за технічними діями – 5:0), а в півфіналі взяв верх над Іваном Кусяком із Івано-Франківська (6:5)

UkrChamps od 02

СРІБЛО БУРУКОВА

У фінальному поєдинку в категорії «до 61 кг» Володимир БУРУКОВ (тренер – Іван ПЕТКОВ) проти місцевого спортсмена Петра Білейчука довгий час лідирував 2:0, але на останніх секундах пропустив прийом, програвши у підсумку 2:3. Відзначимо, що поєдинок був перерваний, через те, що в залі погасло світло. На своєму турнірному шляху Володимир БУРУКОВ переміг свого партнера по збірній Дмитра Константинова (4:0), харків’янина Рустама Гулієва (8:0), достроково - Андрія Демковича з Тернопільщини (10:0), а в півфіналі – Івана Білейчука – брата майбутнього чемпіона – з рахунком 7:4.

БРОНЗОВІ ЗДОБУТКИ

У категорії «до 57 кг» 19-річний Сергій ТЕРЗІ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Віталій ПЕТКОВ) в поєдинку за «бронзу» переміг Олега Щура з Тернопільщини з рахунком 8:0.

Також бронзові медалі завоювали брати Хасан та Магамед ЗАКАРІЄВИ (тренер – Костянтин СТАНКОВ) у категоріях «до 86 кг» та «до 97 кг» відповідно. Хасан був сильнішим за Іллю Арчу (Суми) з рахунком 10:5, а Магамед – Олександра Биканова (Херсон) – 4:0.

ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ

Після чемпіонату України Василь МИХАЙЛОВ, Семен РАДУЛОВ та Володимир БУРУКОВ відправилися на збір національної збірної України в Заросляк (Івано-Франківська обл.), далі – курс на Польщу, за спочатку відбудеться турнір (2-4 серпня), а слідом за ним збір.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live