В Одесі відбувся модуль «Основи кар’єри та бізнесу» в рамках проекту Національного олімпійського комітету Національного олімпійського комітету України «OlympicLab», який проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation. Захід відбувся в Тойота Центр Одесса «Інжпроект».

Лектором для старшокласників виступив начальник відділу продажу автомобілів цього автоцентру Сергій ДИВАК. Він розповів учасникам заходу про історію становлення компанії «Тойота» - найбільшої японської автомобілебудівної корпорації, про його засновника Кіітіро Тойода, принципи, за якими будується робота в цій великій організації. Цікаво було дізнатися, що все розпочалося з винаходу ткацького станку, де був використаний принцип дзидока. Цей принцип, який означає, що машина зупиняється сама, коли виникає проблема, став пізніше частиною виробничої системи «Тойоти», - розповів доповідач.

olympic lab 12 12 04

olympic lab 12 12 05

olympic lab 12 12 01

Учасники заходу активно цікавилися у співробітника компанії складовими досягненнями такого успіху корпорації «Тойота», які можливості надає компанії для розвитку та професійного зростання. Деякі зі слухачів всерйоз роботою в компанії «Тойота» та зазначили, що отримані знання допоможуть їм в майбутньому.

Також було зазначено, що корпорація «Тойота» стала спонсором Олімпійських та Паралімпійських ігор – угода з Міжнародним олімпійським комітетом діятиме до 2024 року.

Модуль «Основи кар’єри та бізнесу» відкриває шляхи побудови майбутньої кар'єри, основи теоретичних та практичних знань корисних у повсякденному житті: банкінг, маркетинг, виробництво, менеджмент, журналістика, поліграфія тощо

olympic lab 12 12 03

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live