13-річна одеська спортсменка Валерія ОСТРОВСЬКА стала срібною призеркою чемпіонату України серед дорослих з кульової стрільби. Чемпіонат України у стрільбі з пневматичної зброї пам’яті Анатолія Кукси завершився у Львові 1 жовтня.

УНІКАЛЬНЕ ДОСЯГНЕННЯ

Ostrovskaya 1Валерія ОСТРОВСЬКА, яка є вихованкою обласної ДЮСШ (перший тренер – Ганна ВЕЛЕВА, тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА) добилася цього унікального результату у стрільбі з пневматичної гвинтівки у змішаній категорії разом з Денисом ЧЕРНИШОВИМ. Одеський дует показав результат 489,8 очка, поступившись чемпіонам України 1,4 очка.

Відзначимо, що в кваліфікації цих змагань (40 пострілів) юна спортсменка показала другий результат серед усіх спортсменів – і жінок, і чоловіків, поступившись лише срібному призеру Олімпійських ігор Сергію Кулішу (416,3 проти 417,7). В одній з серій вона показала гросмейстерський результат – 105 очок.

В особистій першості, будучи наймолодшою учасницею змагань, Валерія показала 12-й результат (618,7 очка).

Як ми повідомляли, в січні Валерія ОСТРОВСЬКА, якій тоді було 12 років, виконала норматив майстра спорту України - у стрільби із пневматичної гвинтівки з положення стоячи на дистанції 10 м показала результат 613,6 очка. В такому ранньому віці норматив «Майстер спорту України» у кульовій стрільбі не виконував жоден український спортсмен за період незалежності.

shooting Kuksa 05

«БРОНЗА» ЧЕРНИШОВА

28-річний «міжнародник» Денис ЧЕРНИШОВ (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Юрій ВИШНЯКОВ) став бронзовим призером в особистому турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки стоячи (вправа ГП-6). У кваліфікації він показав 5-й результат (622,6 очка), але у фіналі, де спортсмени розпочинали з нуля, випередив конкурентів – 227,3 очка. Міг бути і вище, але в першій фінальній серії (5 пострілів) двічі поцілив в «дев’ятку» (9,5 та 9,6),

В кроці від фіналу зупинився 14-річний юніор Іван ТКАЛЕНКО, який набрав 617,3 очка. У підсумку він став 9-м.

Представляють всі спортсмени ФСТ «Динамо».