Вихованки КДЮСШ №1 завоювали одну медаль на чемпіонаті України зі стрибків на батуті, який відбувся в Одесі. Крім того, в топ-8 в особистих змаганнях потрапили відразу три одеські спортсменки.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Єдину медаль завоювала Катерина КУЛЕШОВА (тренер – Регіна БРАІЛОВА) у синхронних стрибках. Вона стала бронзовою призеркою змагань в парі із Євгенією Дяченко з Дніпра, набравши 42,33 очка. Чемпіонками стали фаворити – срібні призерки Європейських ігор-2019 Марина Кийко з Києва та Світлана Малькова з Миколаєва (46,03).

batut Champ 01

4 листопада 2019 року. Одеса. Бронзові призерки чемпіонату України-2019 Катерина КУЛЕШОВА (Одеса) - на передньому плані, та Євгенія Дяченко (Дніпро)

batut Champ 12

4 листопада 2019. Одеса. Бронзовий призер чемпіонату України-2019 Катерина КУЛЕШОВА зі своїм тренером Регіною БРАІЛОВОЮ.

На жаль, без традиційних медалей залишилися одеські спортсменки в особистих змаганнях, втім, відразу три одеситки потрапили в топ-8, які розташувалися одна за одною впритул до п’єдесталу. Четвертою стала досвідчена «міжнародниця» Діана КЛЮЧНИК (53,27), далі чемпіонка України серед юніорів Тетяна КУКНЕРІК (48,18) та 13-річна переможниця Кубка України серед дорослих Софія АЛЛАРОВА (47,73). Переможницею тут стала Світлана Малькова (56,35).

Серед чоловіків переміг 18-річний Микита Іванський з Харкова, який трохи не сягнув гросмейстерської позначки в 60 балів (59,31). В синхронних стрибках чемпіонами України стали срібні призери Європейських ігор-2019 Микола Просторов з Херсону та Антон Давіденко з Києва (51,68).

Змагання відбулися в спортивному залі Федерації стрибків на батуті Одеської області (Люстдорфська дорога, 96а).

batut Champ 07

Діана КЛЮЧНИК

batut Champ 06

Тетяна КУКНЕРІК

batut Champ 04

Софія АЛАРОВА

ОДЕСА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Відразу після чемпіонату України у Харкові розпочнеться збір національної збірної перед чемпіонатом світу, який відбудеться в Токіо з 28 листопада по 1 грудня. Це перші змагання для відбору на Олімпійські ігри-2020.

У чемпіонаті світу візьмуть участь дві вихованки одеської КДЮСШ№1 Діана КЛЮЧНИК (тренери - Регіна БРАІЛОВА, Віктор СИЛЮТІН) та Надія ЛОБАЧ (тренери - Лілія БАКАЛЕНКО, Регіна БРАІЛОВА, Віктор СИЛЮТІН) - відбір на головний старт року відбувся раніше. Вони стартують у індивідуальних та синхронних стрибках (в парі).

batut Champ 03

Надія ЛОБАЧ

Прессслужба відділення НОК України в Одеській області

Фотоfacebook.com/trampolineod

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live