Вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» завоювали дві медалі юнацького чемпіонату України з фігурного катання. На змаганнях, які відбулися в Одесі, Ліка БОНДАР та Артем КОВАЛЬ перемогли серед танцюристів, Ніколь НАЙДА завоювала «бронзу» в одиночному катанні.

«ЗОЛОТІ» ТАНЦЮРИСТИ

12-річна Ліка БОНДАР та 15-річний Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) перемогли у всіх трьох видах програми, набравши у підсумку 121,81 бали. Срібні призери - Марія Пінчук та Олексій Шуров з Харкова - відстали майже на 10 балів. Вирішальної переваги одесити досягли в заключному виді – довільній програмі, де за рахунок більш високої техніки виконання набрали на 5 балів більше, ніж найближчі конкуренти (54,82 проти 49,49). Відзначимо, що Ліка та Артем виконали необхідний технічний мінімум для отримання звання «кандидат в майстри спорту України».

UkrChamp Od 09

UkrChamp Od 10

«БРОНЗОВА» НАЙДА

14-річна Ніколь НАЙДА (тренер - Наталія МАЛКУШ) піднялась на п’єдестал за рахунок успішного виконання довільної програми, де вона стала третьою, набравши 81,53 бала. У першому виді програми - «школі», Ніколь стала шостою (42,24), втім, відставши від лідерів лише на 3 бали.

В одиночному катанні серед хлопців найбільш успішно із одеситів виступив Вадим НОВІКОВ, який набрав 130,01 бала та посів 6-е місце.

UkrChamp Od 02

Як ми повідомляли, Ліка БОНДАР та Артем КОВАЛЬ у жовтні перемогли на міжнародному турнірі в Італії «Mezzaluna Cup»

UkrChamp Od 01

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live