Кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Владлен КОЗЛЮК став срібним призером Кубку України з греко-римської боротьби, присвяченого 150-річчю дня народження Івана Піддубного, який відбувся в Черкасах 8-11 лютого.

У фіналі категорії «до 97 кг» Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ)  поступився Олександру Шишману з Донеччини. Одесит лідирував з рахунком 1:0, далі мав шанс збільшити перевагу, коли суперник був поставлений у партер, але здійснити прийом він не зумів. А ось Шишман таку ситуацію використав на всі сто відсотків. Двічі Владлен опинявся в партері, і двічі супернику вдалося зробити прийом і здобути дострокову перемогу (9:1).

UkrChamp 01

На шляху до фіналу одесит взяв верх над киянином Зелімханом Дзігасовим з рахунком 4:3, а потім розгромив Євгена Савєту з Полтавщини (11:0)

Ігор МОІСЕЄВ, тренер Владлена КОЗЛЮКА:

- У фіналі Владлен виглядав не дуже добре фізично, і це відбилося на підсумку поєдинку. На шляху до фіналу він здобув дві перемоги над сильними суперниками і на вирішальну сутичку його не вистачило.

В жовтні Владлен достатньо важко перехворів коронавірусом і на місяць випав з тренувального процесу, і це, звісно, відбилося на його готовності. Потім він двічі програв на старті двох великих турнірів, потрапивши вже на старті під фаворитів. Можливо, це позначилося на психологічному стані Владлена.

Вигравши Кубок України, Олександр Шишман отримав право взяти участь в європейському ліцензійному відборі, який відбудеться в березні. Владлен продовжить підготовку до подальших змагань. Сподіваюсь, результати в них дозволять йому взяти участь вже в світовому відборі на Ігри-2020, якщо європейський відбір не принесе успіху в боротьбі за ліцензії.

Наступні змагання в календарі – великий міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям і тренерам, який запланований 26-28 лютого в Києві.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото facebook.com/greco.rome

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live