Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК вперше виступить на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Змагань в цьому виді боротьби стартують в Будапешті 1 квітня.

НЕЗАПЛАНОВАНИЙ ДЕБЮТ

Одеський борець греко-римського стилю Владлен КОЗЛЮК (ФСТ «Динамо», тренери – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який в грудні 2021-го вперше став чемпіоном України, виступить у своїй звичній категорії «до 97 кг». Суперник одесита в першому раунді ще невідомий. В минулому році, нагадаємо, Владлен боровся за путівку на Олімпіаду-2020.

wrestl gr rom UkrChamp 06

Відзначимо, що з початку вторгнення Росії він був призваний у лави Державної прикордонної служби України, де знаходився до останніх днів. У середу збірна України з греко-римської боротьби прибула в Будапешт.

МІЖНАРОДНІ ДОСЯГНЕННЯ

Найвищі досягнення Владлена КОЗЛЮКА на міжнародній арені: перемога на двох топ-турнірах («Тор-мастерс»-2020, Данія; турнір Пітлясінського-2019, Польща), срібло і бронза чемпіонату Європи серед молоді.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ-2022

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який стартував 28 березня, збірна України представлена лише жінками і борцями-класиками. Збірна України з вільної боротьби, у складі якої мали виступати Магамед ЗАКАРІЄВ, Семен РАДУЛОВ і Василь МИХАЙЛОВ, в цих змаганнях участі не бере.

Бронзовий призер чемпіонату світу-2021 Магамед ЗАКАРІЄВ прокоментував пропуск Євро в соцмережах: «Наша збірна змушена пропустити цей чемпіонат, на якому ми як ніколи хотіли докласти зусиль і порадувати наших уболівальників та земляків у цей непростий час здобувши найвищі нагороди для нашої країни. Я сподіваюся, що найбільші перемоги у нас ще попереду, і ми не раз зможемо виступити на міжнародних аренах і радувати вас, приносячи славу нашій улюбленій Україні».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live