Одеські спортсмени відкриють олімпійський рік участю у великому міжнародному турнірі. Це відбудеться на турнірі Гран-прі «Zagreb open» з греко-римської боротьби, який відбудеться 16-17 січня.

ПІДГОТОВКА ДО ОЛІМПІЙСЬКОГО ВІДБОРУ

В цьому турнірі візьме участь кандидат на участь в Іграх-2020 (нагадаємо, що назва ХХХІІ Олімпіади не змінилася, незважаючи на перенос Ігор на 2021-й рік. – пресслужба) 23-річний Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який побореться за перемогу в категорії «до 97 кг» (на фото: Владлен КОЗЛЮК і тренер Ігор МОІСЕЄВ після перемоги на молодіжному чемпіонаті України-2020). Перед турніром, розпочинаючи з 11 січня, на олімпійській базі в Конча-Заспі відбудеться тренувальний збір національної збірної України.

«Владлен залишається кандидатом №1 від збірної України на участь в олімпійському відборі в своїй категорії, проте йому необхідно підтверджувати цей статус, особливо важливим в цьому відношенні буде чемпіонат України, який відбудеться у лютому», - повідомив пресслужбі відділення НОК України в Одеській області Ігор МОІСЕЄВ.

Що стосується турніру в Загребі, то тренер відзначив, що він буде дуже корисним в отриманні змагальної практики, якої дуже не вистачало в минулому році.

Kozliuk World 01

2020-й

Владлен КОЗЛЮК розпочав 2020-й рік перемогою на великому турніру «Thor Masters», який відбувся 17-18 січня в датському Нюкьобінгу. В березні він мав боротися за олімпійську ліцензію на європейському відборі в Будапешті, але, як відомо, змагання були скасовані через коронавірус. Наступним турніром став молодіжний чемпіонат України 11-12 вересня, де одесит став переможцем.

Чемпіонат України, який мав відбутися в Одесі, був скасований, а в заключному для себе турнірі року – індивідуальному Кубку світу, який відбувся у Белграді 12-18 грудня, Владлен поступився вже в першому раунді.

ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР

Європейська кваліфікація на Олімпійські ігри, де планується участь ще одного спортсмена Одеської області - борця вільного стиля Василя МИХАЙЛОВА, згідно календарю відбудеться 18-21 березня в Будапешті.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live