Вихованці Одеської обласної ДЮСШ Дмитро МЕЙ та Марія БОГДАНОВА завоювали дві золоті медалі чемпіонату України з артистичного плавання. Вони стали переможцями і в технічному мікс-дуеті, і в довільному.

ЧЕМПІОНСЬКИ ВИСТУПИ

У технічній програмі Дмитро МЕЙ та Марія БОГДАНОВА (тренер – Катерина ПІДГУРСЬКА-ДОРОГОВА) набрали 69,8770 бала, випередивши найближчих переслідувачів на 1,5 бала, у довільній – 71,500 (0,65 – від срібних призерів).

НА ПІДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

Відзначимо четверті місця на дорослому чемпіонаті України наших юніорок. Отже в одному кроці від п'єдесталу в соло зупинилися 13-річна Тетяна ДАВІСКИБА (72,100), яка виступала в довільній програмі (3,5 бала до «бронзи»), та ії ровесниця, срібна призерка молодіжного чемпіонату світу-2019 Марія БОГДАНОВА (69,9538), яка виступала в технічній програмі.

ПІДСУМКИ

В командному заліку, де враховуються результати виступів в усіх видах програми, збірна Одеської області посіла 6-е місце, набравши 625,368 бала.

Підбиваючи підсумки виступу одеських спортсменів на чемпіонаті України, Катерина ПІДГУРСЬКА-ДОРОГОВА відзначила, що команда послаблена через вірус грипу та вітрянки: «Через це не виступали чотири спортсменки з першого складу, їх прийшлося замінити дівчатами з другого».

Також в підготовці збірної Одеської області до чемпіонату України брала участь Ольга НІКОЛАЙЧУК, яка готувала групи.

Змагання проходили в Харкові з 5 по 8 лютого.

Наступний старт - юнацький чемпіонат України, який відбудеться в березні.