Більше 4000 дітей та школярів різного віку взяли участь у заходах, присвячених святкування олімпійського дня, в Лиманському районі Одеської області.

Під час заходів відбулися і лекції з історії олімпійського руху, і спортивні змагання із різних видів спорту, і конкурсі малюнки на олімпійську тему, а також естафети та руханки. Заходи пройшли у 22-х навчальних закладах району – від маленьких сіл як Старі Шомполи, Кордон та Каїри до більш великих населених пунктів як Фонтанка та Чорноморське та, звісно ж, в Доброславі – центрі Лиманського району, де відзначили олімпійський день найбільш масово.

Але й невеличкі населені пункти намагалися не відставати. Так у Каїрах відбувся День рухливих та народних ігор, а також урок «Ми – майбутні олімпійці», в якому активну участь взяли 70 дітлахів, в Старих Шомполах – за участі 80-ти школярів – відеоурок «Історія фізкультури та спорту Лиманщини» та майстер-клас з боксу, у Вовківському, Новомиколаївці, Визирці, Новій Дофінівці – «Веселі старти» та рухливі ігри.

Limanski 05

Limanski 12

Limanski 10

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live