Одеський спортсмен Андрій ДОРОШЕНКО став бронзовим призером чемпіонату України з кульової стрільби. У вправі МГ-9 (стандартна малокаліберна гвинтівка, 50 м) він показав результат 623,1 очка за підсумком 60-ти пострілів.

Він лише на 0,1 очка відстав від срібного призера змагань - Олега Царькова із Вінниці.

У змаганнях серед жінок у цьому ж виді спортсменки збірної Одеської області в «призи» не потрапили: Ірина ЩЕТНИК посіла 6-е місце (617 очок), Анна ІЛЬІНА – 11-е (613,7)

Як ми вже повідомляли, на цьому чемпіонаті України Анна ІЛЬІНА та Кирило КОЗЮК стали переможцями у стрільбі із пневматичної гвинтівки в міксті, встановивши при цьому національний рекорд (500,1 очка). Також відзначимо виконання 12-річною Валерією ОСТРОВСЬКОЮ нормативу «майстер спорту України» у вправі «ГП-6» (пневматична гвинтівка, дистанція 10 м).

Дякуємо заступнику директора обласної школи стрільби Ганні ВЕЛЕВІЙ за постійне інформування про результати змагань та фотоматеріали.