В ДЦ «Молода гвардія» відбувся один з модулів #OlympicLab, що в цьому році проходять за підтримки The Coca-Cola Foundation.

В модулі «EatSmart» («Здоровий спосіб життя»), організованому відділенням НОК України в Одеській області спільно з «молодогвардійцями», взяли участь 15 юних спортсменів «Олімпійської зміни», яка традиційно проходить в серпні в «Молодій гвардії».

Цей модуль, як відомо, присвячений здоровому харчуванню. Головними дійовими особами заходу стали шеф-повар Іван ВОРОБЙОВ та гімнастка Яна ЯРОШ.

EatSmart 21 08 site 03 1

EatSmart 21 08 site 02

Іван розповів  учасникам олімпійської зміни, як правильно харчуватися, зупинившись на деяких моментах, які треба використовувати в повсякденному житті.  Також своїми знаннями, виходячи зі свого досвіду, поділилася чемпіонка України з художньої гімнастики Яна ЯРОШ. І всі вони разом під керівництвом «зеленого шефа» приготували гаспачо, а також фреш-ролли. 

EatSmart 21 08 site 06

EatSmart 21 08 site 05

EatSmart 21 08 site 07

Всі учасники заходу, зокрема президент Олімпійської Академії Ніна УМАНЕЦЬ, а також призерка Олімпійських ігор з гандболу Олена ЦИГИЦЯ, скоштували приготовлені страви і залишилися дуже задоволеними. І смачно, і корисно.

Яна ЯРОШ, чемпіонка України з художньої гімнастики:

- Я розповіла юним спортсменам про те, як я харчувалася в різні періоди підготовки, під час змагань. Гадаю, що це дуже корисна інформація для них.

Харчування – це дуже важлива річ – і для звичайних людей, і для спортсменів. Ми – це те, що ми їмо. Якщо харчування буде неправильним, буде поганий результат, ти погано відчуватимеш себе. Від харчування напряму залежить твоя продуктивність на тренуванні. 

 

Дар’я КОВАЛЕНКО (Маріуполь), учасниця модулю «#OlympicLab EatSmart» в Одесі:

- Я вважаю, що правильне харчування для спортсмена дуже важливе. Від цього залежить його здоров’я. І фігура, і навіть посмішка на обличчі залежить від харчування.

- Найголовніше, що ви винесли із цього заходу?

­ - Те, що правильне харчування дуже важлива річ, і ії треба притримуватися. 

   

Іван ВОРОБЙОВ, шеф-повар, учасник модулю «#OlympicLab EatSmart» в Одесі:

- Діти реагували здорово на те, що відбувалося під час заходу. Старалися якось проявити в приготуванні їжі. В цілому, було класно. Мені сподобалося.

- В двох словах. Як треба правильно харчуватися?

- Харчування – це, образно кажучи, цеглини нашого організму. То, чим ви харчуєтесь і з цього він і складається. Якщо ваше харчування складається із майонезу та якихось хімічних добавок, то відповідно і з цього складається і ваш організм. А якщо їжа здорова, то й організм здоровий. 

  

По закінченню заходу всі учасники модулю #OlympicLab отримали призи від відділення НОК України в Одеській області та зробили фото на згадку.

Додамо, що учасники модулю представляли Суми, Кам’янець-Подільський, смт. Міжгірря (Закарпаття), Київ, Житомир, Харків, Дніпро, Чернігів, Луганськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне і такі види спорту як веслування, легка атлетика, тхеквондо, скелелазіння, дзюдо, хокей на траві, плавання, бокс, рукопашний бій, а також волейбол.

EatSmart 21 08 site 08

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live