В понеділок, 28 січня, в СДЮСШОР ім.Літвака відбудеться модуль «Волонтерство» проекту Національного олімпійського комітету #OlympicLab, який реалізується за підтримки «Coca-Cola Foundation».

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Волонтерський рух набирає оберти не тільки в повсякденному житті, але й в спортивній сфері, найбільш широко цей рух розвинений на найкрупніших світових змаганнях – Олімпійських іграx. Найбільша кількість волонтеров була задіяна на Олімпіаді в Пекіні-2008 – 150000.

volunters Rio

Президент Міжнародного Олімпійського комітету Томас БАХ з волонтерами на Олімпаді в Ріо

УЧАСНИКИ

В рамках модулю, який відбудеться в Одесі 28 січня, юним вихованцям СДЮСШОР ім.Литвака розкажуть про волонтерство голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, учасниця ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор, баскетболістка Ганна СУГАК, а також організатор масштабних соціальних проектів Наталія ТЕРЕХОВА, яка більше 20 років займається волонтерською діяльністю.

ПРОЕКТ #OlympicLab

Проект «Olympic Lab» включає в себе 6 модулів, за допомогою яких учасники отримують навички, які корисні як в житті так і спорті. Основна направленість проекту – соціалізація учасників заходу – дітей та учасників, які знаходяться в статусі переселенців.

МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Модуль «Волонтерство» проекту Національного олімпійського комітету #OlympicLab розпочнеться о 16.00 в приміщенні Одеської обласної Федерації баскетболу (на другому поверсі СДЮСШОР ім.Литвака, Пушкінська, 49).

2OlympicLab 2 volunteers 02

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live