Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА вийшла у фінал турніру Прем’єр-Ліги в Берліні. Вирішальний поєдинок в категорії «до 55 кг» відбудеться у неділю (початок фінальної сесії об 11.00 за київським часом).

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

На шляху до фіналу вихованка Дениса МОРОЗОВА взяла вгору над Майєю Шарер із Швейцарії – 5:2, Карлотою Фернандес (Іспанія) – 1:0, Алессандрою Маньякапрою із Італії – 4:0, а також над свою давньою суперницею, чемпіонкою світу-2014, триразовою чемпіонкою Європи, ще однією італійкою – Сарою Кардін - 1:0

За перемогу в турнірі Прем’єр-Ліги вона побореться з чемпіонкою Європи серед молоді нинішнього року Лі Лірісман із Естонії.

ОДЕСЬКІ БОЇ

Також в перший день виходив на татамі Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ). Але в першому ж бою він програв німцю Давіду Куну. Бій завершився внічию (0:0), але судді віддали перевагу німецькому каратисту.

В суботу в бій підуть  одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) – в категорії «+68кг» (60 учасників) та Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) - «до 61 кг» (64)

ТРАНСЛЯЦІЇ

Відеотрансляція фінальних боїв Прем’єр-Ліги традиційно відбудеться на сайті karateworld.tv. За результатами в онлайн-режимі слідкуємо на сайті wkf.net.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live