Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який завершився в Будапешті 3 квітня.

ЄВРОПЕЙСЬКА БРОНЗА

Одеський динамівець Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) у сутичці за 3-е місце достроково (за 1 хвилину 42 секунди) переміг чемпіона Європи-2017, бронзового призера Європейських ігор-2019 Фелікса Балдауфа з Норвегії. Одесит активно розпочав поєдинок і вже за 40 секунд суперник опинився за межами килиму, а ще через 38 секунд на лопатках. Втім, Владлен не дотиснув норвежця відразу. Але за 24 секунди здійснив прийом, яку приніс йому загальну дострокову перемогу – 8:0.

Це найвище досягнення в кар’єрі одесита, якому 5 квітня виповниться 25 років.

Відзначимо потужну підтримку президента Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Руслана АЛМАНОВА, яку він надавав спортсмену упродовж всієї кар’єри.

Kozliuk Euro 03

Kozliuk Euro 03

Kozliuk Euro 03

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

В 1/8 фіналу одеський спортсмен переміг бронзового призера молодіжного Євро-2022 Тайрона Стеркенбурга із Нідерландів (7:2), в чвертьфіналі – 23-річного турка Бейтулли Кайісдага (8:4), а у півфіналі поступився учаснику Олімпійських ігор-2020, срібному призеру чемпіонату світу-2018 Кірілу Мілову із Болгарії (1:7), який у підсумку і став переможцем змагань.

З ЛАВ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ – НА ЄВРО

Нагадаємо, що з початку вторгнення Росії Владлен КОЗЛЮК був призваний у лави Державної прикордонної служби України, де знаходився до від’їзду на Євро.

Преслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото: стоп-кадри трансляції

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live