Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК посів 5-е місце на молодіжному чемпіонату світу з греко-римської боротьби, який відбувся в Будапешті. Він досяг цього результату в категорії «до 97 кг» (на фото: facebook.com/unitedworldwrestling: Чвертьфінальний поєдинок із німцем Яном Цірном)

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

В поєдинку за «бронзу» Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який є кандидатом на участь в Олімпіаді-2020, поступився Мохаммадхаді Сараві із Ірану. Одесит вже на другій хвилині сутички трохи не поклав суперника на лопатки. Судді дали за прийом 4 очки. Суперник відігрався вже за хвилину, здійснивши два прийоми. 4:4. Дві хвилини жоден із борців не міг зробити результативну дію, поки це не зробив іранець. Туше. Дострокова перемога суперника. Одесит – 5-й у світі.

На турнірному шляху Владлен достроково переміг китайця Імін Лі та німця Яна Цірна, турка Ібрагіма Тігсі (5:2), а у півфіналі поступився майбутньому чемпіонату світу фінну Арві Саволайнену (5:9).

Kozliuk World 02

Kozliuk World 03

СПРАВКА. На минулому чемпіонат світу серед молоді, який був для нього першим, Владлен КОЗЛЮК став 13-м. В 2017-му році він став чемпіоном світу серед юніорів, а в наступні роки двічі підіймався на п’єдестал молодіжного Євро - на 2-у та 3-ю сходинки відповідно.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live