Уродженець Тарутина Василь МИХАЙЛОВ та одесит Хасан ЗАКАРІЄВ стали переможцями Кубку України, який відбувся в Києві. Завдяки цій перемозі Василь продовжить боротьбу за олімпійську ліцензію.

КУБОК УКРАЇНИ

У фіналі змагань категорії до 74 кг Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) взяв верх над Денисом Павловим (Київська обл.) з рахунком 5:3.

Упродовж турніру Василь достроково переміг всіх своїх суперників - двох спортсменів із Сум - Іллі Котовського та Віталія Жукова, Богдана Данилюка, який представляє Київську область, а також свого земляка Алі ЗАКАРІЄВА (12:1), який у підсумку став бронзовим призером.

У категорії «до 79 кг» переможцем став Хасан ЗАКАРІЄВ (тренер - Костянтин СТАНКОВ), який у фіналі переміг Рустама Расуєва (Київська обл.) – 10:8. Упродовж турнірної дистанції він був сильнішим за столичного борця Миколи Рудзинського (6:0), Володимира Постоялка з Дніпра (15:2, достроково) та ще одного представника Київщини – Валентина Бабія (11:2).

У категорії «до 97 кг» ще одну бронзову для Одеської області завоював ще один представник сімейства ЗАКАРІЄВИХ - Магамед.

Згідно системі відбору право продовжувати боротьбу за олімпійську ліцензію за підсумками Кубка України отримали фіналісти в кожній з категорій, які входять в програму Олімпійських ігор.

Mihaylov Ukr 02

Mihaylov Ukr 04

Київ. 5 грудня. Чемпіонат України (зліва направо): переможець Кубка України в категорії "до 74 кг" Василь МИХАЙЛОВ, тренер Андрій ПАНАІТОВ, бронзовий призер Гія Чихладзе, старший тренер збірної України Михайло Харачура.

Zakariev Hasan

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

Тепер Василь МИХАЙЛОВ виступить на міжнародному рейтинговому турнірі в Римі (15-18 січня). За результатами виступу в цих змагань кращий з українських борців в цій категорії братиме участь в європейському ліцензійному турнірі в Будапешті (19-22 березня), спортсмен з другим результатом – в чемпіонаті Європи (10-16 лютого).