Одеський борець Василь МИХАЙЛОВ завоював олімпійську ліцензію на світовому відборі, який триває у Софії. Він став п’ятим спортсменом Одеської області, який виступить на Олімпійських іграх-2020.

ОЛІМПІЙСЬКА МРІЯ

У півфінальному поєдинку в категорії до 74 кг підопічний Андрія ПАНАІТОВА і Петра КАРАБАДЖАКА з рахунком 4:2 переміг Мітчелла Луіса Файнсілвера із Ізраїлю, що й принесло йому бажану путівку в Токіо-2020.

Василь програвав упродовж поєдинку 0:2 (оба очки були зняті за пасив), але за 1.41 зробив захват ноги - зробив підсічку і завершив комбінацію кидком. А 30 секунд до закінчення сутички піймав суперника на контратаці.

Mikhaylov win 2 1

Михайлов - Файнсілвер. Перші залікові бали у вирішальній сутичці. Фото facebook.com/unitedworldwrestling

У п’ятницю фінальна сутичка – з білорусом Магомедхабібом Кадімагомедовим

На шляху до півфіналу 25-річний уродженець Тарутиного Білгород-Дністровського району Одеської області Василь МИХАЙЛОВ переміг бронзового призера молодіжного чемпіонату світу-2019 Бьямбадоржа Бат Ардене із Монголії - 6:2, а потім здобув дві дострокові перемоги: над Айюбом Барражем із Тунису - 10:0 (за 0.54 до кінця) і естонцем Аймаром Андрусе – 11:0 (за 1.21 до кінця).

ВЛАДЛЕН КОЗЛЮК

8-9 травня за олімпійську путівку битиметься в Софії 24-річний борець-класик Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) – у змаганнях в категорії «до 97 кг», в яких заявлений 21 спортсмен.

В 1/8 фіналу одеський спортсмен зустрінеться з французом Мелоніном Нумонві, який не має в послужному списку гучних перемог, а в європейській кваліфікації в березні посів лише 15-е місце. Найвірогідніші суперники в наступних раундах: в 1/4 фіналу – срібний призер Європейських ігор Александр Грабовик з Білорусі, а в півфіналі – бронзовий призер Кубку світу-2020 Артур Омаров із Чехії.

Для того, щоб вийти у фінал і завоювати олімпійську ліцензію, Владлену КОЗЛЮКУ потрібно виграти три поєдинки.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Світовий кваліфікаційний турнір в повному обсязі буде показаний на сайті UNITEDWORLDWRESTLING.

Також стежте за результатами на наших ресурсах: на сторінці у фейсбук та в телеграм-каналі.