Каратистка з Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА завоювала бронзову нагороду турніру «Карате 1 серія А» в Стамбулі. Це другий п’єдестал спортсменки за три останні міжнародні турніри.

БРОНЗА СТАМБУЛУ

У поєдинку за бронзу в категорії «до 61 кг» (133 учасники) Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) здолала опір японки Маюмі Сомея з рахунком 1:0.

На першому етапі змагань бронзова призерка нещодавнього Євро стала переможницею своєї групи та вийшла у чвертьфінал. Аніта була сильнішою за Сюзанн Хекелар із Голландії (0:0 – за рішенням суддів), Вероніки Мікульської із Польщі (3:0), турчанки Хілал Пунар (1:0) та бронзової призерки чемпіонату світу-2018 Гіани Лотфі з Єгипту (2:1), яка йде другою в олімпійському рейтингу. В 1/4 фіналу СЕРЬОГІНА поступилася перуанці Александрі Гранде (0:2). Суперниця вийшла у фінал, тож наша каратистка продовжила змагання у втішному раунді, де взяла верх над швейцаркою Номі Корнфілд (1:0) та отримала право поборотися за «бронзу», яке з успіхом використала. Таким чином, Аніта СЕРЬОГІНА завоювала важливі бали в боротьбі за олімпійську ліцензію.

Anita Istambul

Відзначимо, що спортсменка із Чорноморська навесні нарешті перервала серію невдач на великих міжнароднихзмаганнях. У березні вона стала бронзовою призеркою Євро, завоювавши право виступити на ІІ Європейських іграх, і ось прийшов успіх на турнірі серії «Карате 1», на яких вона не підіймалася на п’єдестал з березня 2018-го (Роттердам).

ЗА ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІЦЕНЗІЮ

Ще дві представниці Одеської області, які претендують на олімпійські ліцензії, виступили таким чином. Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ), яка в останньому олімпійському рейтингу піднялася в ліцензійну зону, в категорії «до 55 кг» (136 учасників) припинила боротьбу  в 3-му раунді, поступившись єгиптянці Ясмін Аттіа (0:4). До цього вона перемогла японку Фуміку Ішіаі  (0:0) та голландку Татьяну Айзелар (3:0). Ще одна одеська каратистка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) в категорії «+68 кг» (83 учасників) в першому ж раунді програла румунці Александріні Міреа (0:0).

ОДЕСИТИ В ТУРЕЧЧИНІ

Також в змаганнях брали участь ще 10 одеських спортсменів.

Найкращий результат серед них показав Олексій КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ (тренери – Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ), який посів 11-е місце в категорії «до 60 кг». Він переміг Абдельнура Ферарму з Алжиру (1:0), Ясіна Бухаруфа з Бельгії (1:0) та поступився казахстанцу Еркінбеку Байтуреєву (0:4). Потім він перейшов у втішний раунд, де в першому матчі ж бою програв  Іллє Савіну із Росії (0:4)

В другий раунд вийшли Денис СУСТРЕТОВ (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) – в категорії «до 60 кг», а також Ігор ЛАГУНОВ (тренери – Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ) – в категорії «+84 кг».

В першому раунді завершили боротьбу Анна ЧЕГОЛЯ (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ), Валерія КОВАЛЬОВА (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) – в категорії «до 50 кг», Анастасія ПЕРЕУДА (тренер – Олександр та Ігор НЕГАТУРОВИ) - в категорії «до 68 кг», Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «до 67 кг»

Також не кваліфікувалися в друге коло одеські спортсмени, які виступали в ката: Крістіна ВЕНІК (тренер – Олексій КОХАНЕЦЬ), отримавши оцінку 21,94, Віталій КУЛИК (тренер – Руслан ХОМУТЕНКО) – 22,26.

Всього у змаганнях брали участь 1813 спортсменів, 65 з яких представляли Україну.

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Наступний старт для провідних одеських спортсменів – турнір серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який відбудеться 7-9 червня в Шанхаї