Українські вболівальники зможуть побачити ІІ Європейські ігри на двох телеканалах. Нагадаємо, ці змагання пройдуть в Мінську з 21 по 30 червня.

ТЕЛЕПОКАЗ В УКРАЇНІ

Змагання II Європейських ігор будуть показані на телеканалах «Інтер» та НТН.

«Основний акцент буде зроблений на трансляціях фіналів. Тобто 99% мовлення Європейських ігор в нашому ефірі - це реальна боротьба за медалі», - говорить керівник редакції спортивних програм телеканалу «Інтер» Роман КАДЕМІН. – «Всього на даний момент заплановано 52 трансляції: 19 - на «Інтері» і 33 - на НТН».

Щодня на каналі НТН виходитимуть огляди попереднього дня.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Нагадаємо, що Одеська область має вже дев’ять учасників ІІ Європейських ігор. Путівки в Білорусію вже завоювали представники одеської стрільби: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, а також каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА, борці Василь МИХАЙЛОВ (вільний стиль) та Микола КРИСОВ (класичний стиль).

Для Мільчева, Гордієнка та Тодорової ІІ Європейські ігри в кар’єрі стануть другими в кар’єрі.

Також, як ми повідомляли, на участь в Іграх претендують три одеські баскетболісти (баскетбол 3х3) - Олексій ЩЕПКІН, Роман НОВІКОВ та Євген БАЛАБАН.

Крім баскетболістів, має шанси поповнити збірну Одеської області в Мінську гравець збірної України з пляжного футболу Роман ПАЧЕВ з Чорноморську, який регулярно грає за збірну, зокрема у відборі на Всесвітні ігри в травні. Він, до речі, брав участь у І Європейських іграх.

ВИСВІТЛЕННЯ ІГОР

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області планує детально висвітлювати виступ одеських спортсменів на ІІ Європейських іграх. Всю інформацію на цю тему ви зможете знайти у спеціальному розділі сайту noc-odessa.org.ua - «Мінськ-2019».

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за інформацією сайту inter.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live